Producenci

  • PRZESYŁKA KURIERSKA
  • Szybka i bezpieczna płatność
  • E-raty

  Kup na raty

  Nawigacja motocyklowa TomTom Rider 550

  1GF0.002.10

  Nowy produkt

  TomTom RIDER 550 został wyposażony w funkcje, które sprawiają, że urządzenie jest szybsze i inteligentniejsze

  Więcej szczegółów

  1 749,00 zł brutto


  OBLICZ Oblicz ratę!
  RATY 0%
  KUP TERAZ ZAPŁAĆ PÓŹNIEJ Zapłać później - dowiedz się więcej!

  Więcej informacji

  Najlepsza nawigacja dla wymagających podróżników

  Marka TomTom prezentuje nam kolejną już odsłonę nawigacji motocyklowej Rider, tym razem jest to model 550. 

  Pierwszą z nowych funkcji, wprowadzonych do urządzenia przez producenta jest możliwość aktualizacji bezpośrednio z GPS za pomocą modułu Wi-Fi, bez konieczności podłączenia go do komputera jak miało to miejsce do tej pory.

  Dodatkowo nawigacja wyposażona została w przydatne, realnie poprawiające bezpieczeństwo kierowcy aplikacje: Mapy Świata, Fotoradary, a także Traffic.

  Natomiast dzięki darmowemu, dożywotniemu dostępowi do platformy TomTom Road Trips zyskasz dostęp do ponad 150 tras przygotowanych przez motocyklistów współpracujących z marką TomTom. Są to gotowe pomysły na wycieczkę przygotowywane pod kątem zakrętów oraz ciekawych widoków. Opcja ta będzie niezwykle przydatna podczas planowania podróży i pomoże motocykliście zaoszczędzić czas na szukaniu.

  Podczas obsługi GPS naszą uwagę zwraca również czterordzeniowy procesor, za którego sprawą wydajność nawigacji oraz szybkość interfejsu zrobią wrażenie na najbardziej wymagających motocyklistach.

  Kolejną z nowych funkcji jest możliwość połączenia najnowszego modelu Rider 550 z telefonem, a co za tym idzie obsługę przy pomocy funkcji głosowych Siri i Google Now ™. Ponadto po podłączeniu zestawu słuchawkowego wiadomości przychodzące na nasz smartfon mogą być odczytywane na głos.

  Podobnie jak miało to miejsce w poprzednich modelach, tak w najnowszej wersji motocykliści mają możliwość planowania tras w obie strony oraz podróżowania po krętych drogach i wzniesieniach dostosowując ich poziom trudności do posiadanych umiejętności.

  Dzięki TomTom Road Trips, który został stworzony z myślą o motocyklistach, mamy możliwość planowania trasy przejazdu w obie strony, personalizowania, wybierania niesamowitych dróg, dzielenia się nimi z innymi motocyklistami, a także łatwy sposób na synchronizację planu trasy ze swoim urządzeniem Rider. Co więcej, za sprawą recenzji dostępnych w serwisie MyDrive planowanie trasy staje się tak proste, jak nigdy wcześniej.

  Warto wspomnieć również o wygodzie użytkowania nawigacji motocyklowej gps TomTom Rider 550. Producenci wzięli pod uwagę jej specjalne przeznaczenie, wyposażając urządzenie w niezwykle czuły, dotykowy ekran, który pozwala na swobodne użytkowanie, nawet gdy jest on mokry.

  Samo urządzenie cechuje się natomiast podwyższoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki pogodowe takie jak jazda motocyklem w czasie ulewy.

  Możliwość planowania trasy 

  Nawigacja motocyklowa TomTom Rider 550 daje motocykliście możliwość wyboru trasy na podstawie poziomu wzniesień i zakrętów bezpośrednio z poziomu nawigacji, a także za pomocą serwisu MyDrive. Dzięki tej funkcji motocyklista ma możliwość dostosowania poziomu trasy do swoich umiejętności, a także pod kątem doskonalenia techniki jazdy jednośladem oraz uniknięcia nudnych, prostych odcinków trasy.

   

   

  Aktualizacja nawigacji za pomocą sieci WiFi 

  Dzięki wbudowanemu modułowi WiFi motocyklista ma możliwość aktualizowania map, oprogramowania nawigacji, a także synchronizacji tras w urządzeniu TomTom Rider 550 bez konieczności podłączania go do komputera. Nawigacja sama sprawdza, czy oprogramowanie jest aktualne, gdy jest w zasięgu sieci WiFi i jeżeli będzie dostępne nowsze oprogramowanie, niezwłocznie Cię o tym poinformuje.

         Podobny obraz

  Możliwość wyboru gotowej trasy przygotowanej pod kątem zakrętów

  Znalezienie idealnej trasy jeszcze nigdy nie było tak proste. Najlepsze trasy świata mogą być na wyciągnięcie Twojej ręki, zaczynając na krętych nadmorskich drogach, a kończąc na górskich serpentynach, które zostały opracowane przez motocyklistów współpracujących z firmą TomTom. Najnowszy model urządzenia Rider 550 daje możliwość synchronizacji gotowych tras przygotowanych specjalnie pod kątem zakrętów.

  1.jpg

   

   

  Możliwość głosowego sterowania smartfonu

  Urządzenie nawigacyjne Rider 550 dzięki zgodności z Google Now™ oraz Siri umożliwia obsługę smartfonu za pomocą funkcji głosowych podczas prowadzenia motocykla. Funkcja ta daje nam możliwość: odczytywania, a także odpisywania na wiadomości, wykonywania oraz odbierania połączeń, odtwarzania muzyki itp.bez konieczności zatrzymania motocykla i postoju.

   

   

  Dożywotnia aktualizacja map

  Zakup nawigacji TomTom Rider 550 to jedyny koszt, jaki ponosisz, aby cieszyć się jej użytkowaniem dokładnie w takim samym stopniu jak w dniu zakupu przez cały okres użytkowania. Producent gwarantuję dożywotnią aktualizację map świata, a także usługi TomTom Traffic.

   

   

  Szybka, wygodna, a także intuicyjna obsługa

  Nie trać czasu! Dzięki zastosowaniu czterordzeniowego procesora interfejs urządzenia jest niezwykle płynny — w porównaniu do poprzednika prędkość przetwarzania jest dwa razy większa, a sama nawigacja uruchamia się nawet 5 razy szybciej od starszego modelu.

   

   

  Uchwyt RAM

  W każdym zestawie z urządzeniem GPS TomTom Rider 550 znajdziesz dedykowany uchwyt RAM, który dzięki łatwemu montażowi na motocyklu, a także wygodnym systemowi wpinania, a także wypinania nawigacji z uchwytu daje motocykliście niezwykłą wygodę, jednocześnie gwarantując bezpieczeństwo naszego urządzenia. Warto wspomnieć, że uchwyty RAM słyną z niezwykłej wytrzymałości i są najczęściej wybierane przy montażu akcesoriów przez motocyklistów z całego świata.

  4c1ca6d0474bb78fa77421f0ab25
    
    

  Ekran umożliwiający obsługę w rękawicach motocyklowych

  Nawigacja posiada inteligentny ekran z możliwością ustawienia czułości na dotyk, co pozwala na obsługę urządzenia bez konieczności ściągania rękawic motocyklowych z dłoni. Jest to niezwykle istotna funkcja, kiedy chcemy przykładowo prześledzić dalszy przebieg trasy podczas krótkiego zatrzymania się na poboczu itp.

   

   

  Inteligentne planowanie trasy

  Nawigacja TomTom Rider 550 posiada wbudowaną opcję wyszukiwania tras i odkrywania jeszcze większej przyjemności z podróżowania. Wystarczy, że wybierzesz miejsce startu, a także zakończenia podróży a GPS zaproponuje Ci różną trasę do celu i w kierunku powrotnym dając Ci możliwość na odkrywanie nowych, ciekawych dróg.

   

   

  Powiadomienia o fotoradarach

  Dzięki dożywotniej, bezpłatnej usłudze Fotoradary za każdym razem, gdy będziesz zbliżał się do urządzenia pomiarowego, na ekranie nawigacji wyświetli się komunikat, a także informacja o obowiązującym na danym odcinku drogi ograniczeniu prędkości.

           

     

  Powiadomienia o czarnych punktach i korkach

  Ostrzeżenia o czarnych punktach na drodze, a także korkach mają na celu pomóc motocykliście w bezpiecznym podróżowaniu jednośladem. Dzięki wcześniejszej informacji o niebezpieczeństwie znajdującym się na drodze nawigacja TomTom daje kierowcy motocykla czas na przygotowanie się i odpowiednie zareagowanie np. poprzez zredukowanie prędkości przed niebezpiecznym, ciasnym zakrętem.

   

   

  Możliwość udostępniania trasy znajomym

  Wybierasz się na wycieczkę ze znajomymi? Wyznaczyłeś już ciekawą trasę na urządzeniu GPS Rider 550 i zastanawiasz się, jak możesz przekazać ją również innym motocyklistom? Nie ma problemu! Nawigacja TomTom pozwala na udostępnianie trasy na dwa sposoby: za pomocą MyDrive lub Bluetooth® w każdym momencie podróży. Trasy możesz wysyłać w formacie GPX lub ITN ( wysyłając przez Bluetooth®).

      

  Wytrzymała, odporna konstrukcja

  Konstrukcja urządzenia nawigującego TomTom słynie z niezwykłej wytrzymałości zarówno na czynniki mechaniczne, jak i warunki pogodowe. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów sprawia, że ekranu nawigacji Rider 550 będziesz mógł używać z taką samą dokładnością oraz czułością na dotyk, nawet gdy pozostaje on mokry.

    

    

  Możliwość obrócenia nawigacji w pionie i poziomie

  Urządzenie do nawigacji dla motocyklistów TomTom Rider 550 daje Ci możliwość ustawienia urządzenia w pozycji pionowej. Dzięki takiemu zabiegowi motocyklista widzi przebieg trasy z wyprzedzeniem, dając możliwość wcześniejszego przygotowania się np. do serii zakrętów.

   

   

  Zawartość opakowania:

  Rider 550
  Uchwyt motocyklowy
  Kabel zasilający
  Kabel USB
  Uchwyt RAM
  Dokumentacja

  Zawiera instrukcję obsługi oraz instrukcję instalacji

  Produkty powiązane

  30 innych produktów w tej samej kategorii:

  Śledź nas na Facebooku