Producenci

  • PRZESYŁKA KURIERSKA
  • Szybka i bezpieczna płatność
  • E-raty

  Kup na raty

  Regulamin

  Regulamin Sklepu Internetowego moto-point.com.pl

  Informacja:

  Sklep internetowy działający pod adresem moto-point.com.pl prowadzony jest przez Moto-Point Wrocław, z siedzibą przy ulicy Strachowskiego 21-25, 52-210 Wrocław.

  Ochrona danych osobowych (RODO)

  Dane osobowe przekazywane nam przez klientów sklepu, są wykorzystywane wyłącznie w celu: realizacji umowy. Podanie danych jest niezbędne do zawarcia umowy. W przypadku niepodania danych możliwe jest dokonanie zakupu jedynie w naszym sklepie stacjonarnym.
  Jeśli klient wyrazi na to zgodę, w celu informowania o nowych produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez sklep moto-point.com.pl
  Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom dla celów marketingowych.
  Każdy klient ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania - każdy klient po zarejestrowaniu się ma wgląd do swoich danych oraz może je zmieniać. Powierzone nam dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z zasadami określonymi w obowiązujących przepisach prawa. W każdej chwili klient ma prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie jego danych osobowych oraz ich usunięcia z naszego systemu. Szczegółowe dane dotyczące tego tematu znajdują się na podstronie Polityki Prywatności.

  Opisy i zdjęcia produktów

  Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z obsługą sklepu. Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak nigdy ich właściwości.

  Ceny

  Wszystkie ceny podawane w sklepie internetowym na stronie moto-point.com.pl są wyrażone w złotych polskich (PLN) i są cenami brutto. Cena podana przy towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.

  Zamówienia

  Sklep internetowy przyjmuje zamówienia poprzez stronę sklep moto-point.com.pl
  Zamówienia realizujemy w kolejności ich składania.
  Informacja udzielona przez sprzedawcę o przyjęciu zamówienia do realizacji, na podstawie zaakceptowanej przez obie strony oferty, wysyłana poprzez pocztę elektroniczną, jest jednoznaczna z zawarciem umowy kupna/sprzedaży wiążącą obie strony transakcji.
  Złożenie zamówienia nie jest równoznaczne z jego przyjęciem. Sprzedawca może odmówić realizacji zamówienia, także bez podania przyczyny.
  W przypadku odbioru osobistego (opcja dostępna w koszyku), złożenie zapotrzebowania poprzez stronę internetową poczytuje się za przyjęcie rezerwacji na dany produkt i przygotowanie towaru do zakupu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży w przypadku odbioru osobistego następuje natomiast przy odbiorze towaru, po zbadaniu przez klienta przedmiotu zakupu oraz osobistej akceptacji oferty.

  Dostawa

  Towar zamówiony w sklepie internetowym moto-point.com.pl dostarczony zostanie kurierem, pocztą polską (w terminie do 5 dni roboczych dla towarów dostępnych), o terminie dostawy towarów których nie mamy na magazynie informujemy indywidualnie, informacja umieszczona w karcie towaru jest tylko orientacyjna. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany terminów dostarczenia bez podania przyczyny.
  Na czas otrzymania przesyłki składa się:
  - czas realizacji zamówienia (kompletowanie towaru, forma płatności, wystawienie dokumentu sprzedaży, spakowanie paczki)
  - czas dostawy, zależny od wybranego sposobu dostarczenia.
  Wraz z towarem wydawane są: dokument gwarancyjny (jeżeli występuje) oraz faktura VAT lub paragon fiskalny. W przypadku braku któregokolwiek z tych dokumentów prosimy o zgłoszenie tego faktu w celu uzupełnienia braków.

  Sposoby płatności

  Płatność za towar może być dokonywana przez klienta w następujący sposób:

  Przed wydaniem towaru Klientowi:

  - Przelew na rachunek bankowy sklepu

  - Dokonanie szybkiej płatności w systemie PayU

  - Płatność odroczona PayPo

  W momencie odbioru towaru:

  - Gotówką w przypadku odbioru towaru przez Klienta własnym staraniem i na własny koszt

  - Gotówką do rąk kuriera, w przypadku dostawy towarów za pośrednictwem kuriera lub poczty polskiej z usługą za pobraniem

  Sprzedający może ustalić z klientem inne, szczególne warunki i formy płatności. W takim wypadku obowiązują warunki i formy płatności wskazane w zamówieniu potwierdzonym przez Sprzedającego jako przyjęte do realizacji i spełnienia wszelkich dodatkowych wymogów związanych z uzgodnionymi warunkami lub formą płatności (m.in. sprzedaż na raty).

  Koszt wysyłki

  Koszty wysyłki uzależnione są od wybranej formy płatności i dostawy i wynoszą:

  0 zł - w przypadku odbioru osobistego w Moto-Point bez względu na wartość zamówienia oraz w przypadku wysyłki kurierem jeśli łączna wartość zakupionych towarów wynosi ponad 500 zł brutto
  15 zł brutto - w przypadku płatności przelewem na rachunek bankowy sklepu i wysłką pocztą polską
  15 zł brutto - w przypadku płatności PayU i wysyłką kurierem na terenie całego kraju

  15zł brutto - w przypadku płatności przelewem na rachunek bankowy sklepu i wysyłce kurierem na terenie całego kraju
  20 zł brutto - w przypadku płatności za pobraniem (płatne kurierowi przy odbiorze) przy wysyłce Pocztą Polską
  20 zł brutto - w przypadku płatności za pobraniem (płatne kurierowi przy odbiorze) przy wysyłce kurierem na terenie całego kraju

  Zwrot towaru

  Konsument, który zawarł umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, może od niej odstąpić zgodnie z obowiązującymi przepisami, w terminie do 14 dni od dnia otrzymania towaru i musi fakt ten poprzeć pisemnym oświadczeniem. Oświadczenie można wysłać drogą mailową na adres sklep@moto-point.com.pl, wysłać listem poleconym lub załączyć do paczki ze zwracanym towarem.

  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy (pod warunkiem otrzymania od Państwa zwracanego towaru i uznaniu zasadności zwrotu). Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie. W każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

  Zwrot towaru odbywa się na koszt kupującego (o ile sprzedajacy nie zaproponował że sam odbierze zwracany produkt) w terminie nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Kupujący ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Zwrotom podlegają jedynie produkty których stan oraz stan oryginalnego opakowania umożliwia dalsze jego odsprzedanie. Niemożliwe są zwroty produktów noszących ślady użytkowania, lub montowanych w pojeździe.

  Reklamacje

  Okres rękojmi za wady rzeczy sprzedanej wynosi 2 lata. W przypadku ujawnienia wady, należy dostarczyć do siedziby firmy wadliwy produkt. Czas na ustosunkowanie się do żądań klienta, wynikających z rękojmi, wynosi 14 dni. W przypadku uznania reklamacji, wymienimy produkt na pełnowartościowy lub naprawimy i wyślemy na nasz koszt do klienta w rozsądnym czasie bez nadmiernych niedogodności dla konsumenta. Sprawy reklamacji szczegółowo regulują przepisy Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

  Postanowienia końcowe

  Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
  Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za przerwy w korzystaniu ze sklepu internetowego zaistniałe z przyczyn technicznych (konserwacja, przegląd, wymiana sprzętu, etc) lub innych od niego niezależnych.
  Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem jego umieszczenia w sklepie internetowym pod adresem moto-point.com.pl i odnosi się do sprzedaży w w/w sklepach jak i na aukcjach allegro przez czas nieoznaczony.
  Sprzedający zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego regulaminu.
  Wszelkie zmiany wchodzą w życie z chwilą ich opublikowania (zamieszczenia) w sklepie internetowym, w związku z czym Klient jest zobowiązany do bieżącej weryfikacji jego postanowień.


  Śledź nas na Facebooku