Kategorie

Producenci

  Najczęściej kupowane

  Promocje

  • PRZESYŁKA KURIERSKA
  • Szybka i bezpieczna płatność
  • E-raty

  Kup na raty

  Lista produktów producenta: Airoh


  Airoh narodził się z chęci zapewnienia jakości, bezpieczeństwa i innowacji. To kaski przeznaczonego dla mistrzów szosowych i terenowych, a co przede wszystkim miłośnikom dwóch kół.
  Włoską markę Airoh 1997 roku założył Antonio Locatelli. Dziś, ponad 20 lat później firma ta jest jednym z największych oraz najbardziej cenionych producentów kasków motocyklowych na świecie. Zespół Airoh od początku istnienia firmy kieruje się poniższymi zasadami:
  Ambicja — dążenie do doskonałości i przekazywanie jej motocyklistom poprzez produkt, który przekracza oczekiwania.
  Innowacja — bądź odważny podróżować nowymi drogami, nie idź po utartej ścieżce.
  Sprężystość — upadek oznacza nową okazję do wstania. Zawsze.
  On-Off - nasz świat to również Twój świat. Na drodze i poza nią w piasku, śniegu czy brudzie. Jedź wśród żywiołów.
  Dziedzictwo — Nasza droga, nasz produkt — Kask.
  Kaski motocyklowe sygnowane logiem Airoh wyróżniają się najwyższym poziomem bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania. Producent dużą wagę przykłada również do motywów graficznych w swoich kaskach motocyklowych, dzięki czemu wyróżnia je zawsze doskonałe wzornictwo, które wyznacza aktualne trendy. Firma Airoh jest jedną z tych firm, które bardzo dużo czasu, energii i pieniędzy inwestują w rozwój nowych technologii, badania, a także testy bezpieczeństwa. Wszystkie kaski motocyklowe oferowane przez Airoh już na etapie powstawania elementów nowego modelu hełmu przechodzą niezwykle rygorystyczne testy, które przekraczają standardy bezpieczeństwa określane w przepisach międzynarodowych i krajowych. Podobnie sytuacja ma się z linią montażową, gdzie wysoko wykwalifikowany personel stale sprawdza jakość podczas poszczególnych faz montażu kasku, tak aby gotowy produkt był wykonany z niezwykłą starannością oraz precyzją zapewniając motocyklistom najwyższy komfort, oraz bezpieczeństwo podczas jazdy motocyklem.

  Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
  Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

  Śledź nas na Facebooku