Kategorie

Producenci

  Najczęściej kupowane

  • PRZESYŁKA KURIERSKA
  • Szybka i bezpieczna płatność
  • E-raty

  Kup na raty

  Lista produktów producenta: Auvray

  Auvray jest firmą wywodzącą się z Francji, która powstała przeszło 30 lat temu i nieustannie od tego czasu zajmuje się projektowaniem, a także produkcją zabezpieczeń antykradzieżowych do motocykli, skuterów, a także rowerów, które na rynku motoryzacyjnym powszechnie uznawane są za jedne z najlepszych blokad. Francuski potentat skupia się na doskonałej znajomości najnowszych technologii, którą z powodzeniem wprowadza w swoich innowacyjnych zabezpieczeniach antykradzieżowych motocykli. Auvray zapewnia twojemu motocyklowi bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Firma podczas produkcji swoich blokad wykorzystuje najmocniejsze dostępne na rynku materiały, a szeroki zakres różnorodności zamków pozwala motocykliście na tworzenie blokad, które cechuje najwyższa jakość, poziom bezpieczeństwa oraz dopasowanie do potrzeb użytkowników.


  W ofercie Francuskiego producenta motocyklowych zabezpieczeń antykradzieżowych znaleźć można między innymi poniższe rodzaje zabezpieczeń:


  Blokada U Lock — jest to jedno z klasycznych zabezpieczeń do wszystkich typów motocykli. Ten typ zapięcia motocyklowego jest odporny na zgniatanie, przecinanie, wyginanie czy rozwiercanie zamka. U-lock to zabezpieczenie jednośladu z odpowiednio hartowanej stali, gdzie rdzeń jest elastyczny a zewnętrzna powłoka twarda, co zabezpiecza przed przecinaniem. Bezpieczna blokada motocyklowa typu U-lock to gwarancja bezpieczeństwa. W naszym sklepie z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi we Wrocławiu Moto — Point pomożemy Ci je dobrać.


  Blokady tarcz hamulcowych — Ten typ blokady antykradzieżowej do motocykli cechuje solidność wykonania oraz mobilność. Blokady zakładane na tarcze hamulcową motocykla są lekkie oraz kompaktowe, a więc zawsze możemy mieć ją ze sobą, zabezpieczając motocykl czy skuter przed odprowadzeniem, blokując koło. Jest to idealne rozwiązanie podczas podróżowania po mieście i krótkich postojów, jeśli jednak planujesz zostawić motocykl na dłuższy okres – zalecamy zastosowanie kombinacji blokady i łańcucha, która powinna wystarczająco zniechęcić potencjalnego złodzieja.


  Łańcuchy zabezpieczające — Połączenie blokady i łańcucha to jedno z najlepszych zabezpieczeń dla motocykli i skuterów. Na kole czy ramie motocykla możemy znaleźć wiele punktów, przy pomocy których będziemy mogli przymocować łańcuch zabezpieczający przed kradzieżą. Jeśli połączymy ze sobą solidną blokadę oraz mocny łańcuch, a całe zabezpieczenie przymocujemy do stałego obiektu na przykład kotwy zamontowanej w podłogę, uzyskamy bardzo bezpieczne zabezpieczenie motocykla. Pomysłowość złodziei nie zna granic, często mają możliwość unieść motocykl i w ten sposób zabrać go z miejsca postoju pomimo zastosowanych zabezpieczeń. W tym wypadku takie działanie jest niemożliwe. Jest. W miejscu stałego postoju motocykla zalecamy używać takiego kompletnego zestawu, a podczas wyjazdów śmiało można zabierać ze sobą tylko łańcuch z blokadą.  We Wrocławskim sklepie dla motocyklistów Moto — Point znajdziesz różnego rodzaju zabezpieczenia antykradzieżowe do wszystkich typów motocykli. W zależności od preferencji i rodzaju Twojego jednośladu jesteśmy w stanie pomóc Ci w doborze dokładnie takiej blokady, jakiej potrzebujesz! W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, nasz wykwalifikowany personel chętnie Ci pomoże.  na stronę
  Pokazuje 1 - 12 z 118 elementów
  Pokazuje 1 - 12 z 118 elementów

  Śledź nas na Facebooku