Oświetlenie

Producenci

  Promocje

  • PRZESYŁKA KURIERSKA
  • Szybka i bezpieczna płatność
  • E-raty

  Kup na raty

  Oświetlenie Jest 44 produktów.

  Zadbaj o swoją widoczność na drodze.

  Chyba każdy z nas, motocyklistów usłyszał kiedyś od kierowcy samochodów osobowych stwierdzenie, że motocyklista w ułamku sekundy pojawił mu się w lusterku, wyprzedził go i równie szybko zniknął z jego pola widzenia. Dzieje się tak za sprawą bardzo dużego przyśpieszenia, które robi wrażenie nawet wśród motocy...

  Zadbaj o swoją widoczność na drodze.

  Chyba każdy z nas, motocyklistów usłyszał kiedyś od kierowcy samochodów osobowych stwierdzenie, że motocyklista w ułamku sekundy pojawił mu się w lusterku, wyprzedził go i równie szybko zniknął z jego pola widzenia. Dzieje się tak za sprawą bardzo dużego przyśpieszenia, które robi wrażenie nawet wśród motocykli o mniejszej pojemności oraz możliwości sprawnego poruszania się między samochodami w korkach. Biorąc pod uwagę powyższe, możemy pokusić się o stwierdzenie, że przednie lampy w motocyklu pełnią wiele ważnych funkcji i poza oświetlaniem drogi przed kierowcą pozwala mu również zostać odpowiednio wcześniej zauważony przez innych uczestników dróg. Warto również wspomnieć, że w polskie prawo bardzo dokładnie i szczegółowo opisuje nie tylko wymagane oświetlenie, lecz również wszelkie modyfikacje oraz montaż dodatkowego oświetlenia. Zastosowanie nieprzepisowych rozwiązań w oświetleniu motocykla podczas kontroli policji grozi mandatem, a nawet utratą dowodu rejestracyjnego oraz koniecznością wykonania badań technicznych potwierdzających ponowne dopuszczenie maszyny do ruchu. Wszystkie przepisy i obostrzenia mają za zadanie sprawić, aby podróżujący motocyklista został przez innych kierowców zauważony, ale niekoniecznie oślepiony. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku oświetlenia motocykla z tyłu. Tutaj widoczność również będzie bardzo ważna między innymi podczas nagłego hamowania. Do oświetlenia jednośladu z tyłu Polskie przepisy wymagają zastosowanie: tylnych lamp, kierunkowskazów oraz podświetlenia tablicy rejestracyjnej.

  Motocyklisto — bądź odpowiedzialny i zadbaj o swoją widoczność na drodze.

  W ofercie sklepu motocyklowego Moto — Point znaleźć można szeroką gamę lamp, kierunkowskazów oraz innych elementów oświetlenia do motocykli. W naszym sklepie oferujemy produkty wykonane według najnowszych technologii i różnej stylistyce, a także propozycję rozmaitych elementów montażowych i dodatków do różnych typów motocykli. Aby poznać cechy i parametry konkretnego przedmiotu należy kliknąć produkt, jeżeli będziesz potrzebował dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu z pracownikami sklepu, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.

  Więcej
  na stronę
  Pokazuje 1 - 12 z 44 elementów
  Pokazuje 1 - 12 z 44 elementów

  Śledź nas na Facebooku