Lusterka

Producenci

  • PRZESYŁKA KURIERSKA
  • Szybka i bezpieczna płatność
  • E-raty

  Kup na raty

  Lusterka Jest 19 produktów.

  Lusterko — obowiązkowe wyposażenie każdego motocykla.

  Teoretycznie bez lusterek w motocyklu można by było się poruszać po drogach, jednak stanowiłoby to niemałe zagrożenie nie tylko dla nas motocyklistów, ale również dla pozostałych uczestników ruchu drogowego. Ponadto bez lusterek motocyklowych jednoślad nie ma prawa zostać dopuszczony do ruch...

  Lusterko — obowiązkowe wyposażenie każdego motocykla.

  Teoretycznie bez lusterek w motocyklu można by było się poruszać po drogach, jednak stanowiłoby to niemałe zagrożenie nie tylko dla nas motocyklistów, ale również dla pozostałych uczestników ruchu drogowego. Ponadto bez lusterek motocyklowych jednoślad nie ma prawa zostać dopuszczony do ruchu, a złamanie tego przepisu grozi mandatem karnym. Lusterko w motocyklu tak naprawdę nie będzie niczym innym, jak dodatkową parą oczu dla kierowcy, co zdecydowanie ułatwia sprawne i szybkie manewrowanie jednośladem, szczególnie po zatłoczonych arteriach miejskich.

  Lusterko w Twoim motocyklu może uratować motocykliście życie.

  Lusterka motocyklowe podobnie jak w przypadku samochodów stanowią obowiązkowy element wyposażenia współcześnie produkowanych pojazdów. Motocykle fabrycznie wyposażone są w dwa lusterka, znajdujące się po lewej i prawej stronie kierownicy. Lusterko w naszym motocyklu ułatwia kierowcy między innymi: manewr skrętu, wyprzedzania oraz zmianę pasa ruchu, zapewniając nam bezpieczeństwo, a także szybkie i poprawne ich wykonanie.

  Sposób działania lusterka w motocyklu.

  Tradycyjne, zewnętrzne lusterka motocyklowe będą różnić się pomiędzy sobą głównie kształtem i rozmiarami. W polskich przepisach nie ma zapisu odnośnie do wielkości zamontowanych w jednośladzie lusterek. W ofercie sklepu motocyklowego Moto — Point znaleźć można klasyczne lusterka niewielkich rozmiarów, które idealnie wpiszą się w minimalistyczną wizję motocyklisty czy dopełnią wygląd oldtimera, a także większe lusterka o nowoczesnych, niebanalnych kształtach co przekłada się również na znacznie lepszą widoczność dookoła pojazdu. Należy pamiętać, że prawidłowe ustawienie lusterek to sprawa priorytetowa dla każdego kierowcy przed rozpoczęciem jazdy motocyklem.

  Szeroka oferta lusterek do skutera i motocykla dostępne w Moto-Point.com

  W ofercie sklepu Moto — Point znajdziesz motocyklowe lusterka renomowanych firm. W swojej ofercie posiadamy zarówno lusterka pojedyncze, jak i komplety dedykowane do konkretnych modeli jednośladów i skuterów, a także szeroką gamę lusterek uniwersalnych. Oprócz lusterek, w ofercie sklepu z akcesoriami motocyklowymi znajdują się również akcesoria niezbędne do ich instalacji – adaptery, redukcje oraz mocowania. W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

  Więcej
  na stronę
  Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów
  Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów

  Śledź nas na Facebooku