Kierunkowskazy

Producenci

  • PRZESYŁKA KURIERSKA
  • Szybka i bezpieczna płatność
  • E-raty

  Kup na raty

  Kierunkowskazy Jest 8 produktów.

  Dbaj o swoje bezpieczeństwo na motocyklu — daj znać innym, że chcesz skręcić!

  Niesprawne elementy wyposażenia motocykla mogą narazić ich właścicieli nie tylko na mandat czy uszkodzenia jednośladu, lecz również mogą być realnym zagrożeniem dla życia i zdrowia motocyklistów. Brak, uszkodzenie oraz nieużywanie przez kierowców kierunkowskazów bardz...

  Dbaj o swoje bezpieczeństwo na motocyklu — daj znać innym, że chcesz skręcić!

  Niesprawne elementy wyposażenia motocykla mogą narazić ich właścicieli nie tylko na mandat czy uszkodzenia jednośladu, lecz również mogą być realnym zagrożeniem dla życia i zdrowia motocyklistów. Brak, uszkodzenie oraz nieużywanie przez kierowców kierunkowskazów bardzo często jest główną przyczyną kolizji na polskich drogach.

  Kierunkowskazy zostały wprowadzone jako elementy stałego wyposażenia nie tylko motocykli, lecz wszystkich pojazdów poruszających się po drogach, właśnie ze względów bezpieczeństwa. Przed wprowadzeniem migaczy kierowcy o zamiarze skrętu musieli sygnalizować innych użytkowników dróg za pomocą wyciągniętej ręki. Jak łatwo się domyślić sposób ten był niezwykle niewygodny, a często również niewidoczny dla innych uczestników ruchu drogowego, zwłaszcza przy złej pogodzie i ograniczonej widoczności.

  Kierunkowskazy odpowiadają za prawidłową organizację ruchu.

  Zakup kierunkowskazu do motocykla to stosunkowo niewielki wydatek, zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod uwagę, jak istotne są jego zadania. To za pomocą kierunkowskazów mamy możliwość zasygnalizować innych uczestników, jaki rodzaj manewru drogowego mamy zamiar wykonać. Może to być zjazd z ronda, zmiana pasu ruchu, skręt w boczną ulicę, wyprzedzanie innego pojazdu – można by tak wymieniać bez końca. Używanie kierunkowskazów poza kwestiami bezpieczeństwa odpowiada również za prawidłową organizację ruchu drogowego, przyczyniając się do jego usprawnienia.

  Kompleksowa oferta sklepu dla motocyklistów Moto - Point.

  W sklepie z odzieżą i akcesoriami dla motocyklistów Moto — Point dostępne są kierunkowskazy lewe i prawe uniwersalne oraz modele dedykowane do konkretnych modeli motocykli, a także dodatki umożliwiające dostosowanie migaczy do indywidualnych potrzeb motocyklisty. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, w przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy: sklep@moto-point.com.pl lub telefoniczny: 501 095 759, a także do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu przy ulicy Strachowskiego 21 - 25.

  Więcej
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

  Śledź nas na Facebooku