Hulajnogi Elektryczne

Producenci

  • PRZESYŁKA KURIERSKA
  • Szybka i bezpieczna płatność
  • E-raty

  Kup na raty

  Hulajnogi Elektryczne Jest 7 produktów.

  Hulajnoga elektryczna jako alternatywa dla typowych środków transportu.

  Jeżeli nie lubisz tracić czasu w miejskich korkach czy też czekania na przystankach autobusowych hulajnoga elektryczna będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Jest to niewielki pojazd umożliwiający ciche i komfortowe przemieszczanie się po mieście, który idealnie sprawdzi ...

  Hulajnoga elektryczna jako alternatywa dla typowych środków transportu.

  Jeżeli nie lubisz tracić czasu w miejskich korkach czy też czekania na przystankach autobusowych hulajnoga elektryczna będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Jest to niewielki pojazd umożliwiający ciche i komfortowe przemieszczanie się po mieście, który idealnie sprawdzi się na przykład w codziennych dojazdach do i z pracy. W sklepie z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi Moto — Point znajdziesz hulajnogi elektryczne z silnikiem o mocy 250 W, które mają możliwość podjazdu na wzniesienie o kącie nachylenia do 30 stopni, poruszające się z prędkością maksymalną do 25 km/h jak hulajnoga Kawasaki KX-FS6.5A, a także przemieszczać się na dystansie nawet do 50 km jak w przypadku Kawasaki Streetboard KX-ST14.1. Jeździk elektryczny idealnie sprawdzi się w mieście, pokonując niewielkie przeszkody bez najmniejszego problemu oraz amortyzując drogowe nierówności, dzięki dużym wygodnym kołom, a także elektronicznemu systemowi hamowania. Nauka jazdy w przypadku hulajnogi jest niezwykle proste i bez względu na wiek opanowanie podstaw powinno zająć kilkanaście minut.

  Bądź ECO — zostaw samochód na parkingu i zamień go na hulajnogę elektryczną!

  Za sprawą zakupu pojazdu elektrycznego i zredukowania ilości przejechanych kilometrów w mieście samochodem, możemy mieć realny wpływ na poprawę środowiska poprzez redukcję spalin, a także zmniejszenie ilości zużywanego paliwa, co poza aspektami ekologicznymi sprawia, że za sprawą hulajnogi, bądź deskorolki elektrycznej zaczynamy oszczędzać nie tylko czas, ale również i pieniądze.

  Deskorolka elektryczna — poczuj przyjemność z jazdy po mieście.

  Deskorolka elektryczna nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, będzie idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto często i dużo przemieszcza się pieszo, komunikacją miejską, a także dla osób, które chcą zmniejszyć użytkowanie samochodu. Niewielkie rozmiary, niska waga, poręczność, oraz wygoda jazdy to główne cechy tego urządzenia. W ofercie sklepu z akcesoriami motocyklowymi Moto — Point znajdziesz deskorolki dwu, a także jednokołowe firmy Kawasaki, które potrafią osiągnąć prędkość do 20 km/h, o maksymalnym zasięgu jazdy do 20 km, a także potrafią pokonywać wzniesienia o kącie nachylenia do 30 stopni. Oferowane przez nas modele deskorolek elektrycznych mają silniki elektryczne od 350 W oraz koła wielkości 6,5", jak na przykład model Kawasaki Surfboard KX-SB6.5, aż do dużych 8,5" kół, a także dwóch silników o łącznej mocy 700 W jak w przypadku modelu Kawasaki Balance Scooter KX-CROSS 8.5.

  Solidne wykonanie i komfort użytkowania są priorytetem.

  W sklepie motocyklowym Moto — Point od zawsze kierujemy się najwyższą jakością oferowanych produktów, dlatego w naszej ofercie znaleźć możesz wyselekcjonowane modele pojazdów elektrycznych marki Kawasaki, której zaufały miliony motocyklistów na całym świecie. To niezwykle ceniony producent, który specjalizuje się w produkcji jednych z najlepszych motocykli. Ogromna wiedza, doświadczenie oraz dbałość o najmniejsze detale przekładają się na produkty najlepszej jakości. Serdecznie zapraszamy również do zapoznania się z kategorią akcesoriów do hulajnóg elektrycznych, gdzie znajdziesz między innymi: kaski, ochraniacze oraz torby do przechowywania.

  Więcej

  Podkategorie

  Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
  Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

  Śledź nas na Facebooku