Smary

Producenci

  • PRZESYŁKA KURIERSKA
  • Szybka i bezpieczna płatność
  • E-raty

  Kup na raty

  Smary Jest 9 produktów.

  Systematyczne dbanie o motocykl jako podstawowy element zadań motocyklisty

  Posiadanie motocykla to ogromna przyjemność i radość z podróżowania. Jednak, aby komfort jazdy motocyklisty, oraz poziom sprawności naszego jednośladu był niezmiennie na tym samym poziomie, musimy systematycznie o niego dbać. Jeżeli nie posiadamy specjalnych umiejętności...

  Systematyczne dbanie o motocykl jako podstawowy element zadań motocyklisty

  Posiadanie motocykla to ogromna przyjemność i radość z podróżowania. Jednak, aby komfort jazdy motocyklisty, oraz poziom sprawności naszego jednośladu był niezmiennie na tym samym poziomie, musimy systematycznie o niego dbać. Jeżeli nie posiadamy specjalnych umiejętności wykonanie części czynności będziemy musieli powierzyć profesjonaliście, z częścią natomiast bez najmniejszego problemu poradzimy sobie bez niczyjej pomocy ani specjalistycznych narzędzi. Między innymi jedną z takich właśnie czynności wykonywanych przez motocyklistę jest systematyczne smarowanie łańcucha w motocyklu.

  Jak więc smarować łańcuch motocyklowy?

  Przed przystąpieniem do nałożenia nowej warstwy smaru na łańcuch motocyklowy należy najpierw oczyścić go ze starej, zalegającej i brudnej warstwy. W tym celu polecamy zapoznanie się z ofertą Moto — Point z kategorii chemia motocyklowa, gdzie znajdziesz specjalne spraye do czyszczenia łańcucha, np. Muc — Off, które w łatwy i szybki sposób pozwolą pozbyć się starej, zalegającej warstwy smaru jednocześnie nie wpływając w żaden sposób na pracę naszego łańcucha. Do szybkiego oraz wygodniejszego czyszczenia możemy użyć specjalnej, dedykowanej w tym celu szczotki.

  Kiedy pierwszy krok mamy już za sobą możemy przejść do najważniejszego zadania — smarowania. W Moto — Point znajdziesz smary do łańcucha w postaci sprayu, który pozwala na szybkie oraz dokładne pokrycie łańcucha środkiem smarującym. Ważne jest, aby po zakończeniu smarowania nie ruszać motocyklem bezpośrednio w drogę, należy odczekać jakiś czas, zazwyczaj wystarczy kilkanaście minut, gdyż rozpuszczalnik, który dodawany jest do smaru w celu dokładniejszego pokrycia łańcucha, musi odparować. W przeciwnym razie środek smarujący może zostać „rozrzucony” na ubranie motocyklisty, a także co bardziej niebezpieczne tylne koło jednośladu.

  Bogata oferta chemii motocyklowej w Moto — Point

  W sklepie z odzieżą oraz akcesoriami motocyklowymi Moto — Point znajdziesz niezwykle szeroką ofertę chemii motocyklowej niezbędnej do prawidłowej pielęgnacji oraz konserwacji jednośladu. Na półkach naszego sklepu znajdziesz światowej klasy producentów między innymi: Muc — Off, Bel — Ray, S100 i wiele, wiele innych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu, gdzie znajdą Państwo niezbędne elementy zarówno dla motocyklisty, jak i jego motocykla. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy serdecznie do kontaktu za pośrednictwem e — maila, telefonicznym lub poprzez nasze media społecznościowe.

  Więcej
  Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
  Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

  Śledź nas na Facebooku