Wskaźniki biegów

Producenci

  • PRZESYŁKA KURIERSKA
  • Szybka i bezpieczna płatność
  • E-raty

  Kup na raty

  Wskaźniki biegów Jest 1 produkt.

  Czy warto wyposażyć motocykl w wyświetlacz biegów?

  Nowe modele motocykli zazwyczaj wyposażone są w fabryczny wyświetlacz biegów, jeżeli jednak twój jednoślad nie posiada tej bardzo przydatnej nic straconego. W ofercie sklepu Moto-Point znajdziesz urządzenie, które po zamontowaniu na twojej maszynie będzie wskazywało bieg, na jakim aktualnie się...

  Czy warto wyposażyć motocykl w wyświetlacz biegów?

  Nowe modele motocykli zazwyczaj wyposażone są w fabryczny wyświetlacz biegów, jeżeli jednak twój jednoślad nie posiada tej bardzo przydatnej nic straconego. W ofercie sklepu Moto-Point znajdziesz urządzenie, które po zamontowaniu na twojej maszynie będzie wskazywało bieg, na jakim aktualnie się poruszasz wraz z biegiem jałowym. Posiadamy w sprzedaży uniwersalne wyświetlacze biegów pasujące do większości typów motocykli po 2000 r., które są wyposażone w elektroniczny prędkościomierz oraz obrotomierz.

  Każdy znany nam motocyklista, który miał możliwość podróżowania motocyklem posiadającym funkcję wyświetlania aktualnego biegu, jednogłośnie twierdził, że jest to niezwykle przydatna funkcja, która pozwala motocykliście na większe skupienie na drodze, a także eliminuje tzw. szukanie biegów i nerwowe machanie nogą w górę i dół.

  Natomiast każdy początkujący motocyklista, w trakcie jazdy musi być niezwykle skupiony na drodze, a także wszystkich czynnościach niezbędnych do jazdy jednośladem, często więc zdarza mu się zapomnieć, na jakim aktualnie biegu się porusza, co może spowodować niebezpieczne sytuacje, a w skrajnych przypadkach doprowadzić nawet do wypadku.

  Podsumowując naszym zdaniem wyświetlacz biegów w motocyklu to nie tylko bajer, ale niezwykle przydatne urządzenie, które poza kwestią wygody może również poprawić nasze bezpieczeństwo na drodze, a także usprawnić i upłynnić jazdę jednośladem poprzez precyzyjne zmiany biegów.

  Cechy motocyklowego wyświetlacza biegów

  • łatwość montażu
  • czytelność oraz obrazu
  • niewielkie wymiary
  • wskazanie aktualnego biegu, włącznie z biegiem jałowym
  • pasuje do większości modeli po 2000 r
  • możliwość wyboru koloru wyświetlacza
  • odporność na warunki pogodowe.


  W ofercie Moto-Point posiadamy wyświetlacze biegów wykonane z najlepszych, niezwykle wytrzymałych materiałów, odpornych na warunki pogodowe firmy GPT. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się również z pozostałymi produktami z kategorii akcesoriów motocyklowych w naszym sklepie, gdzie znajdziesz między innymi: blokady i alarmy zabezpieczające twój motocykl przed kradzieżą, nawigacje, interkomy, kamery motocyklowe i wiele innych.

  Więcej
  Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

  Śledź nas na Facebooku