Slidery do butów

Producenci

Promocje

  • / RSX-5 LADY

    Buty RSX-5 LADY to turystyczny but o...

    303,99 zł -20% 379,99 zł
  • PRZESYŁKA KURIERSKA
  • Szybka i bezpieczna płatność
  • E-raty

Kup na raty

Slidery do butów Jest 3 produktów.

Slidery do butów motocyklowych 

Odzież motocyklowa musi spełniać najwyższe oczekiwania, a także sprostać szczególnym warunkom. Kiedy wybierzemy już idealne buty motocyklowe mamy także możliwość ulepszenia, modyfikacji, a także dopasowania ich do naszych indywidualnych potrzeb. Podczas użytkowania butów na motocykl często zniszczeniu ulegają jed...

Slidery do butów motocyklowych 

Odzież motocyklowa musi spełniać najwyższe oczekiwania, a także sprostać szczególnym warunkom. Kiedy wybierzemy już idealne buty motocyklowe mamy także możliwość ulepszenia, modyfikacji, a także dopasowania ich do naszych indywidualnych potrzeb. Podczas użytkowania butów na motocykl często zniszczeniu ulegają jedynie slidery oraz podeszwy, pozostawiając cały but w nienaruszonym stanie. Jeżeli w Twoich ulubionych butach tak właśnie się stało, zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu z odzieżą oraz akcesoriami motocyklowymi Moto-Point. W ofercie naszego sklepu oferujemy zróżnicowane, cechujące się najwyższą jakością wykonania, a także łatwością montażu oraz demontażu slidery do butów motocyklowych najlepszych producentów np. SHIMA.

Dodatkowo zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sliderów do spodni motocyklowych, dzięki którym dodatkowo wpłyniesz na poprawę swojego bezpieczeństwa na drodze w razie potencjalnego wypadku.

W razie pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub bezpośrednio w naszym sklepie stacjonarnym we Wrocławiu.

Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Śledź nas na Facebooku