Ochraniacze bioder

Producenci

  • PRZESYŁKA KURIERSKA
  • Szybka i bezpieczna płatność
  • E-raty

  Kup na raty

  Ochraniacze bioder W tej kategorii nie ma produktów.

  Zwiększ swój poziom bezpieczeństwa na motocyklu.

  Każdy motocyklista zdaje sobie sprawę, jakie ryzyko niesie za sobą jazda jednośladem w razie nawet z pozoru niegroźnego zdarzenia na drodze. Jazda jednośladem wymaga od kierowcy pełnego skupienia, a także ostrożności. Należy jednak pamiętać, że wraz ze wzrostem prędkości, z jaką się poruszamy, zw...

  Zwiększ swój poziom bezpieczeństwa na motocyklu.

  Każdy motocyklista zdaje sobie sprawę, jakie ryzyko niesie za sobą jazda jednośladem w razie nawet z pozoru niegroźnego zdarzenia na drodze. Jazda jednośladem wymaga od kierowcy pełnego skupienia, a także ostrożności. Należy jednak pamiętać, że wraz ze wzrostem prędkości, z jaką się poruszamy, zwiększeniu ulega również ryzyku urazu w razie zdarzenia drogowego. W celu zwiększenia poziomu bezpieczeństwa oraz zminimalizowania jego ewentualnych skutków motocyklista ma możliwość doposażyć swoją odzież motocyklową w dodatkowe protektory poprawiające poziom bezpieczeństwa.

  Protektory bioder — na co zwrócić uwagę

  Ochraniacze bioder dedykowane motocyklistom powinny zostać wykonane z delikatnych, miękkich oraz plastycznych materiałów, które również cechują się odpornością na uszkodzenia, a także najwyższą amortyzacją uderzeń. Powinny również posiadać Europejski certyfikat informujący o spełnianiu najwyższych norm bezpieczeństwa. Protektory bioder muszą być idealnie dopasowane do ciała motocyklisty, a także spodni motocyklowych i w żadnym wypadku nie mogą powodować dyskomfortu, otarć czy ucisku kierowcy w czasie jazdy jednośladem.

  Wybieraj pewne rozwiązania:

  W naszym sklepie znajdziesz ochraniacze bioder renomowanego i znanego producenta odzieży motocyklowej, jakim jest SPIDI.

  W ofercie sklepu z wyposażeniem motocyklowym Moto-Point decydujemy się jedynie na sprawdzone i pewne rozwiązania gwarantujące pewność naszym klientom, że produkty oferowane przez nasz salon dając nam pewność, że zakupiona u nas odzież oraz akcesoria motocyklowe posłużą motocyklistom, oraz motocyklistką przez długi czas. 

  Zapraszamy również do zapoznania się z naszą całą ofertą ochraniaczy motocyklowych. Na półkach sklepu z odzieżą i akcesoriami Moto-Point znajdziesz między innymi:

  Więcej

  Śledź nas na Facebooku