Ochraniacze barków

Producenci

  • PRZESYŁKA KURIERSKA
  • Szybka i bezpieczna płatność
  • E-raty

  Kup na raty

  Ochraniacze barków W tej kategorii nie ma produktów.

  Zwiększ swoje bezpieczeństwo w czasie jazdy motocyklem.

  Jazda motocyklem wymaga od kierowcy niezwykle dużej koncentracji i ostrożności, lecz mimo wszystko nie zawsze udaje nam się na drodze uniknąć niebezpiecznych sytuacji, które są niezależne od nas samych. Aby zmaksymalizować poziom bezpieczeństwa motocyklisty i zminimalizować ewentualne uszk...

  Zwiększ swoje bezpieczeństwo w czasie jazdy motocyklem.

  Jazda motocyklem wymaga od kierowcy niezwykle dużej koncentracji i ostrożności, lecz mimo wszystko nie zawsze udaje nam się na drodze uniknąć niebezpiecznych sytuacji, które są niezależne od nas samych. Aby zmaksymalizować poziom bezpieczeństwa motocyklisty i zminimalizować ewentualne uszkodzenia ciała motocyklisty oraz motocykliści wyposażają swój strój motocyklowy w dodatkowe ochraniacze 3D.

  Protektory barków — na co zwrócić uwagę?

  Motocyklowe ochraniacze barków powinny być wykonane z certyfikowanych materiałów spełniających normy bezpieczeństwa. Powinny być także wykonane z miękkiego, elastycznego materiału z wybitnymi właściwościami amortyzującymi. Ochraniacze barków dla motocyklisty powinny również być wyposażone w otwory wentylacyjne zapewniające przepływ powietrza po umieszczeniu ich w kurtce motocyklowej. Dobry protektor barków powinien być anatomicznie dopasowany i ledwo zauważalny pod odzieżą motocyklową, nie powodując dyskomfortu, ucisku czy otarć, a także nie wpływając na komfort prowadzenia motocykla.

  Sprawdzone rozwiązania

  W sklepie z akcesoriami i ubraniami motocyklowymi Moto- Point przykładamy ogromną ilość czasu i energii na poszerzanie świadomości motocyklistów w kwestiach poprawy bezpieczeństwa na drodze, które niezmiennie od lat jest naszym priorytetem. Posiadamy ochraniacze barków do kombinezonów cenionej i renomowanej wśród motocyklistów firmy SPIDI. W ofercie naszego sklepu znajdziesz również nakolannikizbroje motocykloweochraniacze łokciplecówbioder oraz klatki piersiowejkamizelki z poduszką powietrznąslidery.

  Zapraszamy również do zapoznania się z szeroką ofertą odzieży motocyklowej, kasków, butów czy rękawic spełniających najwyższe normy bezpieczeństwa. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego, a także osobistego w naszym salonie stacjonarnym znajdującym się we Wrocławiu.

  Więcej

  Śledź nas na Facebooku