Ochraniacze barków

Producenci

  • PRZESYŁKA KURIERSKA
  • Szybka i bezpieczna płatność
  • E-raty

Kup na raty

Ochraniacze barków Jest 2 produktów.

Zwiększ swoje bezpieczeństwo w czasie jazdy motocyklem.

Jazda motocyklem wymaga od kierowcy niezwykle dużej koncentracji i ostrożności, lecz mimo wszystko nie zawsze udaje nam się na drodze uniknąć niebezpiecznych sytuacji, które są niezależne od nas samych. Aby zmaksymalizować poziom bezpieczeństwa motocyklisty i zminimalizować ewentualne uszk...

Zwiększ swoje bezpieczeństwo w czasie jazdy motocyklem.

Jazda motocyklem wymaga od kierowcy niezwykle dużej koncentracji i ostrożności, lecz mimo wszystko nie zawsze udaje nam się na drodze uniknąć niebezpiecznych sytuacji, które są niezależne od nas samych. Aby zmaksymalizować poziom bezpieczeństwa motocyklisty i zminimalizować ewentualne uszkodzenia ciała motocyklisty oraz motocykliści wyposażają swój strój motocyklowy w dodatkowe ochraniacze 3D.

Protektory barków — na co zwrócić uwagę?

Motocyklowe ochraniacze barków powinny być wykonane z certyfikowanych materiałów spełniających normy bezpieczeństwa. Powinny być także wykonane z miękkiego, elastycznego materiału z wybitnymi właściwościami amortyzującymi. Ochraniacze barków dla motocyklisty powinny również być wyposażone w otwory wentylacyjne zapewniające przepływ powietrza po umieszczeniu ich w kurtce motocyklowej. Dobry protektor barków powinien być anatomicznie dopasowany i ledwo zauważalny pod odzieżą motocyklową, nie powodując dyskomfortu, ucisku czy otarć, a także nie wpływając na komfort prowadzenia motocykla.

Sprawdzone rozwiązania

W sklepie z akcesoriami i ubraniami motocyklowymi Moto- Point przykładamy ogromną ilość czasu i energii na poszerzanie świadomości motocyklistów w kwestiach poprawy bezpieczeństwa na drodze, które niezmiennie od lat jest naszym priorytetem. Posiadamy ochraniacze barków do kombinezonów cenionej i renomowanej wśród motocyklistów firmy SPIDI. W ofercie naszego sklepu znajdziesz również nakolannikizbroje motocykloweochraniacze łokciplecówbioder oraz klatki piersiowejkamizelki z poduszką powietrznąslidery.

Zapraszamy również do zapoznania się z szeroką ofertą odzieży motocyklowej, kasków, butów czy rękawic spełniających najwyższe normy bezpieczeństwa. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego, a także osobistego w naszym salonie stacjonarnym znajdującym się we Wrocławiu.

Więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Śledź nas na Facebooku