Ochraniacze klatki piersiowej

Producenci

  • PRZESYŁKA KURIERSKA
  • Szybka i bezpieczna płatność
  • E-raty

  Kup na raty

  Ochraniacze klatki piersiowej W tej kategorii nie ma produktów.

  Odpowiedni strój motocyklowy może uratować życie motocyklisty!

  Kierowca samochodu jest chroniony przez poduszki powietrzne, pasy bezpieczeństwa, karoserię oraz szereg systemów wspomagających. W czasie jazdy motocyklem kierowca i pasażer jednośladu chronieni są przez kask, rękawice, buty, kombinezon, aby jeszcze bardziej zwiększyć poziom bezpiec...

  Odpowiedni strój motocyklowy może uratować życie motocyklisty!

  Kierowca samochodu jest chroniony przez poduszki powietrzne, pasy bezpieczeństwa, karoserię oraz szereg systemów wspomagających. W czasie jazdy motocyklem kierowca i pasażer jednośladu chronieni są przez kask, rękawice, buty, kombinezon, aby jeszcze bardziej zwiększyć poziom bezpieczeństwa, wyposażają się w dodatkowe elementy np.: zbroje motocyklowe, kamizelki powietrzne czy właśnie ochraniacze klatki piersiowej. Zdarza się, że z pozoru niegroźna stłuczka czy upadek powoduje poważne, nieodwracalne uszkodzenia kręgosłupa. Z uwagi na ochronę własnego życia i zdrowia żaden motocyklista nie powinien podróżować w nieodpowiednim stroju.

  Jaki powinien być dobry ochraniacz klatki piersiowej?

  Ważne jest, aby ochraniacz klatki piersiowej posiadał atesty potwierdzające poziom bezpieczeństwa. Kolejną rzeczą jest materiał wykonania — powinien być mocny, odporny na zniszczenia, o stabilnej konstrukcji i jednocześnie miękki oraz elastyczny. Ochraniacz nie może powodować dyskomfortu motocyklisty w trakcie prowadzenia motocykla. Naszą uwagę zwrócić powinniśmy również na system mocowań, który nie może nas zawieść w sytuacji awaryjnej. Ochraniacz powinien być wyposażony w mocne paski, które po zapięciu uniemożliwiają przesuwanie się ochraniacza po klatce piersiowej.

  Zapoznaj się z ofertą sklepu Moto —Point

  Nasz sklep prowadzony jest przez pasjonatów, którzy są aktywnymi motocyklistami jeżdżącymi zarówno wśród kierowców jeżdżących po torach, jak i tych poruszających się po drogach krajowych. Dla każdego z nas temat bezpieczeństwa na motocyklu jest niezwykle ważny i bliski sercu. W sklepie z akcesoriami do motocykla Moto — Point znajdziesz produkty spełniające najwyższe normy bezpieczeństwa. Na naszych półkach znaleźć możesz ochraniacze klatki piersiowej SPIDI — jest to producent odzieży i akcesoriów motocyklowych ceniony oraz polecany przez motocyklistów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi kategoriami w naszym sklepie między innymi: odzież motocyklowa damska i męska, kaski, buty motocyklowe, akcesoria motocyklowe i wiele, wiele innych. W sklepie motocyklowym Moto — Point znajdującym się we Wrocławiu uzyskasz fachową pomoc od naszych sprzedawców przy doborze odpowiedniego rozmiaru czy modelu, chętnie pomożemy również w drobnych instalacjach czy krótkich prezentacjach obsługi produktu np. w trakcie zakupu interkomu motocyklowego.

  Więcej

  Śledź nas na Facebooku