Ixil

Producenci

  • PRZESYŁKA KURIERSKA
  • Szybka i bezpieczna płatność
  • E-raty

  Kup na raty

  Ixil Jest 1294 produktów.

  Poznaj Hiszpańską jakość układów wydechowych.

  Ixil specjalizuje się w produkcji tłumików do motocykli, quadów oraz skuterów. Hiszpańska firma od lat zdobywa popularność wśród motocyklistów, nieustannie umacniając swoją pozycję na światowym rynku, obecnie będąc jednym z najpopularniejszych producentów układów wydechowych na świecie, prowadząc dy...

  Poznaj Hiszpańską jakość układów wydechowych.

  Ixil specjalizuje się w produkcji tłumików do motocykli, quadów oraz skuterów. Hiszpańska firma od lat zdobywa popularność wśród motocyklistów, nieustannie umacniając swoją pozycję na światowym rynku, obecnie będąc jednym z najpopularniejszych producentów układów wydechowych na świecie, prowadząc dystrybucję do ponad 40 krajów. Ixil specjalizuje się w produkcji układów wydechowych do tuningu optycznego, a także dźwiękowego. Firma oferując produkty, zachowuje stosunek ceny do jakości wydechów motocyklowych.

  Ixil dodaje dbKiller do swoich tłumików.

  Prawie wszystkie oferowane przez Ixil końcówki układów wydechowych fabrycznie wyposażone zostały we wkładki tłumiące, dbKiller, który motocyklista według własnych odczuć może wyciągnąć lub włożyć ponownie w łatwy i wygodny sposób (z wyłączeniem tłumików L2X oraz SCCL). Wyjęcie wkładki tłumiącej pozytywnie wpłynie na parametry silnika, poprawiając jego osiągi przekształcając końcówkę w racingową. Tłumiki oferowane przez firmę IXIL charakteryzować się będą głębokim, basowym brzmieniem, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego motocyklistę.

  Oferta tłumików motocyklowych szyta na miarę.

  W sklepie z odzieżą i akcesoriami na motocykl Moto — Point zawsze możesz liczyć na fachową i rzetelną pomoc wykwalifikowanych pracowników. W naszym sklepie motocyklowym znajdziesz szeroki wybór końcówek wydechów, a także całych układów wydechowych, które umożliwią motocykliście osiągnięcie lepszej mocy motocykla, a także pozwolą na wydobycie najlepszego brzmienia naszego jednośladu. Oferowane przez nas produkty spełniają wszelkie najwyższe normy jakości, niezawodności oraz solidności. W naszym sklepie dla motocyklistów Moto — Point posiadamy tłumiki motocyklowe, a także kompletne układy wydechowe dedykowane motocyklom Yamaha, Suzuki, Honda, KTM, Triumph, Ducati oraz Kawa­saki pro­du­ko­wa­nych pod logiem firm: IXIL, oraz SCORPION.

  Więcej
  na stronę
  Pokazuje 1 - 12 z 1294 elementów
  Pokazuje 1 - 12 z 1294 elementów

  Śledź nas na Facebooku