Koce grzewcze

Producenci

  • PRZESYŁKA KURIERSKA
  • Szybka i bezpieczna płatność
  • E-raty

  Kup na raty

  Koce grzewcze Jest 7 produktów.

  Koce grzewcze — rozwiązanie kilku problemów motocyklisty

  Każdy motocyklista, który interesuje się aktywną jazdą torową, w pewnym momencie zaczyna zastanawiać się nad decyzją o zakupie koców grzewczych, mających utrzymać odpowiednią temperaturę opon jego motocykla, tak aby przez cały czas był on gotowy do jazdy.

  Pierwsze kilka okrążeń po torze ...

  Koce grzewcze — rozwiązanie kilku problemów motocyklisty

  Każdy motocyklista, który interesuje się aktywną jazdą torową, w pewnym momencie zaczyna zastanawiać się nad decyzją o zakupie koców grzewczych, mających utrzymać odpowiednią temperaturę opon jego motocykla, tak aby przez cały czas był on gotowy do jazdy.

  Pierwsze kilka okrążeń po torze na zimnych oponach poza wolniejszym przejazdem motocyklisty może spowodować niebezpieczne sytuacje, których skutki mogą być bardzo poważne dla kierowcy. Mieszanki gumy stosowane w oponach motocyklowych posiadają konkretny zakres temperatur, w których można w 100% wykorzystać ich właściwości. Niestety, prawie nigdy nie jesteśmy w stanie uzyskać optymalnej temperatury bezpośrednio z otoczenia, przez co w trakcie postoju zostaje ona wytracana i przed kolejną jazdą wymaga kolejnego rozgrzania, co skraca również żywotność opony naszego motocykla. Aby czerpać maksimum przyjemności z torowania, poprawić swoje bezpieczeństwo, a także wydłużyć żywotność torowych opon w swoim jednośladzie motocykliści oraz motocyklistki decydują się na zakup kocy, które zostały skonstruowane, a także uszczelnione w taki sposób, aby wstępnie rozgrzać opony przed pierwszym przejazdem po torze, jak i utrzymać w późniejszym czasie odpowiednią temperaturę w przerwach pomiędzy sesjami. Podczas wyboru koców należy szczególną uwagę zwrócić na ich wielkość, tylko rozmiar idealnie dopasowany do naszych opon umożliwi jej szczelne otulenie i zapewnić odpowiednie rozgrzanie na całej długości bieżnika.

  Cechy kocy grzewczych do opon motocyklowych

  • Możliwość rozpoczęcia przejazdów po torze bez konieczności rozgrzewki oraz niszczenia zimnych opon.

  • Możliwość stabilnego utrzymania na motocyklu już od pierwszych przejechanych metrów.

  • Dostępne w różnych wersjach rozmiarowych w zależności od średnicy oraz szerokości koła.

  • Pomaga utrzymać temperaturę opony na poziomie 70- 80°C

  • Ściągacze zapewniające idealne, a także mocne przyleganie do krawędzi całej opony.

  • Moduł sterowania nagrzewaniem opony z wyświetlaczem LED.

  • Zestawy składają się z dwóch kocy na przednią oraz tylną oponę.

  Oferta dla najbardziej wymagających

  Wśród motocyklistów Moto-Point znany jest ze szczególnej miłości do jazdy motocyklem po torze. W trakcie trwania sezonu możecie wypatrywać naszego stoiska na wydarzeniach oraz szkoleniach motocyklowych zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. W naszej ofercie posiadamy koce grzewcze niezwykle cenionej i cechującej się niezawodnością firmy: THERMAL TECHNOLOGY. Posiadamy zróżnicowaną ofertę cenową od podstawowych modeli, aż do tych najbardziej zaawansowanych idealnie sprawdzających się wśród zawodników biorących udział w zawodach. Zapraszamy również do zapoznania się pozostałymi akcesoriami przydatnymi do jazdy torowej dostępnymi w ofercie naszego sklepu, gdzie znajdziesz między innymi:

  Więcej
  Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
  Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

  Śledź nas na Facebooku