Blokady i alarmy

Producenci

  • PRZESYŁKA KURIERSKA
  • Szybka i bezpieczna płatność
  • E-raty

  Kup na raty

  Blokady i alarmy Jest 100 produktów.

  Sposoby zabezpieczenia motocykla przed kradzieżą

  Jeżeli poszukujesz sposobu, który pozwoli na skuteczne zabezpieczenie Twojego motocykla od kradzieży, zapoznaj się z poniższą kategorią blokady i alarmy motocyklowe! Pozostawienie jednośladu bez opieki oraz odpowiednich zabezpieczeń na dłuższy postój to duże ryzyko. Prawdopodobieństwo, że ktoś z...

  Sposoby zabezpieczenia motocykla przed kradzieżą

  Jeżeli poszukujesz sposobu, który pozwoli na skuteczne zabezpieczenie Twojego motocykla od kradzieży, zapoznaj się z poniższą kategorią blokady i alarmy motocyklowe! Pozostawienie jednośladu bez opieki oraz odpowiednich zabezpieczeń na dłuższy postój to duże ryzyko. Prawdopodobieństwo, że ktoś zainteresuje się naszą maszyną jest graniczące z pewnością. Statystyki policyjne podają, że rocznie na Polskich drogach ginie ich niemal 1000, ponad połowa skradzionych motocykli zostaje zabrana z miejsca nocowania, na kradzież najbardziej narażone są jednoślady w województwach mazowieckim oraz dolnośląskim. Biorąc pod uwagę tak wysokie ryzyko, warto rozważyć zakup profesjonalnej blokady motocyklowej lub alarmu do ochrony.

  Rodzaje zabezpieczeń w motocyklu

  Kategoria zabezpieczeń i alarmów motocyklowych jest bardzo szeroka, dlatego wybór odpowiedniego rodzaju nierzadko przysparza motocykliście nieco kłopotów. Zabezpieczenia antykradzieżowe występują w wielu alarmach, w sklepie Moto — Point znaleźć możesz:
  Blokada na tarczę motocyklową Dis — Lock- jest to blokada mocowana na tarczy hamulcowej motocykla. W swojej ofercie posiadamy blokady motocyklowe zwykłe oraz dodatkowo wyposażone w alarm. Główną zaletą tego rodzaju zabezpieczeń jest jego niewielki rozmiar pasujący do najmniejszych motocyklowych schowków, dzięki czemu motocyklista może zawsze mieć go przy sobie.
  Łańcuch z zamkiem — wyjątkowo mocny i wytrzymały, a zarazem niezwykle ciężki. Montujemy go do elementu nośnego motocykla np. ramy z jakimś elementem stałym np. słupem lub możemy skorzystać z kotwy garażowej montowanej do ściany, lub podłogi. Na Naszych półkach znajdą Państwo łańcuchy wyposażone w alarm oraz bez niego o różnych długościach, które będą mogli dopasować do swoich potrzeb.
  Zabezpieczenie U — Lock- czyli nic innego jak pałąk w kształcie litery U, który z jednej strony mocujemy tak jak w przypadku łańcucha za element nośny jednośladu a z drugiej do elementu stałego infrastruktury. Blokada U — Lock umożliwia również na zablokowanie przedniego koła poprzez przełożenie jej przez szprychy felgi. W sklepie Moto — Point posiadamy zabezpieczenia motocyklowe U — Lock wyposażone w alarm oraz bez niego, a także o różnych długościach pałąka, który pozwala na idealne dobranie wielkości do potrzeb motocyklisty.

  Oferta zabezpieczeń dla najbardziej wymagających motocyklistów

  Dobre zabezpieczenie motocykla jest niezwykle istotne dla każdego motocykla, w tej kwestii nie warto oszczędzać i podejmować ryzyka utraty maszyny. Dlatego, jeżeli planujemy dłuższy postój, np. zimowanie czy wyjeżdżamy na urlop i przez jakiś czas nie będziemy mieli możliwości doglądania, czy wszystko jest w porządku, zalecamy wyposażenie się w więcej niż jeden typ zabezpieczenia, np łańcuch z zamkiem możemy połączyć z blokadą na tarczę hamulcową, konieczne jest również, aby choć jedno z nich wyposażone było w alarm. W Moto-Point znajdziesz zabezpieczenia do motocykla najlepszych producentów na rynku motoryzacyjnym między innymi: KOVIX oraz ABUS. Serdecznie zapraszamy również do zapoznanie się z całą ofertą naszego sklepu z odzieżą oraz akcesoriami motocyklowymi, gdzie znajdziecie Państwo wszystkie rzeczy niezbędne do bezpiecznego i komfortowego cieszenia się z jazdy motocyklem.

  Więcej
  na stronę
  Pokazuje 1 - 12 z 100 elementów
  Pokazuje 1 - 12 z 100 elementów

  Śledź nas na Facebooku