Pokrowce na motocykl

Producenci

  • PRZESYŁKA KURIERSKA
  • Szybka i bezpieczna płatność
  • E-raty

  Kup na raty

  Pokrowce na motocykl Jest 12 produktów.

  Motocykl podczas dłuższego postoju narażony jest na wiele zagrażających mu czynników zewnętrznych oraz atmosferycznych mogących trwale i kosztownie go uszkodzić.

  Nasz jednoślad na parkingu może być między innymi narażony na poniższe czynniki:

  Silne promieniowanie UV mogące wpłynąć na wygląd naszego lakieru tworząc go matowym, a także pozbawion...

  Motocykl podczas dłuższego postoju narażony jest na wiele zagrażających mu czynników zewnętrznych oraz atmosferycznych mogących trwale i kosztownie go uszkodzić.

  Nasz jednoślad na parkingu może być między innymi narażony na poniższe czynniki:

  Silne promieniowanie UV mogące wpłynąć na wygląd naszego lakieru tworząc go matowym, a także pozbawiony głębi.

  Deszcz, grad, wiatr, a także spadające elementy drzew, które mogą trwale unieruchomić nasz motocykl.

  odchody ptaków, które pozostawione na motocyklu przez dłuższy czas potrafią nawet wypalić lakier.

  Kradzież oraz szkody wykonane przez innego człowieka, pokrowiec na motocykl nie uniemożliwi zniszczenia czy kradzieży, lecz sprawi, że nasza maszyna nie będzie aż tak widoczna i rzucająca się w oczy.

  Za pomocą pokrowca motocyklowego wiele punktów wymienionych powyżej możemy całkowicie wyeliminować a ryzyko płynące z pozostałych znacznie zminimalizować.

  Cechy idealnego pokrowca na motocykl

  Wodoszczelność- pokrowiec na motocykl pod żadnym pozorem nie może przepuszczać wody do wewnątrz, zachowując motocykl w nienaruszonym i suchym stanie nawet podczas ulewy.

  Odporność na wysokie temperatury- pokrowiec wystawiony na słońce nie powinien w żaden sposób zmieniać swoich właściwości i pozostać w nienaruszonym stanie.

  Ściągacze umożliwiające idealne dopasowanie- pozwolą na idealne dopasowanie pokrowca do kształtów naszego jednośladu, gwarantując mu 100% ochronę oraz zapobiegająca podwiewaniu go przez wiatr.

  Wytrzymałe szwy- szwy zastosowane przez producentów pokrowców na motor powinny być podwójne, a także wzmocnione w celu zwiększenia wytrzymałości.

  Solidny materiał- materiał, z jakiego pokrowiec został wykonany, ma szczególne znaczenie. Musi być wykonany z mocnego i solidnego materiału, np. nylonu.

  Zapięcie uniemożliwiające zwijanie przez wiatr pokrowca- część modeli wyposażona jest w specjalne paski z klamrą umożliwiające spięcie pokrowca z silnikiem motocykla, dzięki czemu nie ma możliwości, że pokrowiec spadnie z jednośladu lub zostanie porwany przez silny wiatr.

  Oferta szyta na miarę motocykla

  W ofercie sklepu z wyposażeniem motocykla Moto-Point  z siedzibą we Wrocławiu posiadamy pokrowce w pełnej rozmiarówce, dedykowane konkretnym motocyklom, które dzięki idealnemu dopasowaniu za pomocą ściągaczy cechują się niezawodną ochroną jednośladu. Posiadamy pokrowce na wszystkie typy motocykli oraz na motocykle z miejscem na kufer. Posiadamy w swojej ofercie pokrowce do ochrony motocykla: Oxford, a także Moretti.

  Więcej
  Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
  Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

  Śledź nas na Facebooku