Kamery motocyklowe

Producenci

  • PRZESYŁKA KURIERSKA
  • Szybka i bezpieczna płatność
  • E-raty

  Kup na raty

  Kamery motocyklowe Jest 9 produktów.

  Coraz więcej motocyklistów rejestruje jazdę motocyklem na drodze

  Kamery motocyklowe nieustannie od ponad 10 lat zyskują na popularności wśród kierowców motocykli, a także samochodów. Miłośnikom jednośladów montaż rejestratora wideo daje możliwości wykorzystania powstałych filmów na wiele sposobów, przykładowo może posłużyć do nagrania pamiątkow...

  Coraz więcej motocyklistów rejestruje jazdę motocyklem na drodze

  Kamery motocyklowe nieustannie od ponad 10 lat zyskują na popularności wśród kierowców motocykli, a także samochodów. Miłośnikom jednośladów montaż rejestratora wideo daje możliwości wykorzystania powstałych filmów na wiele sposobów, przykładowo może posłużyć do nagrania pamiątkowego wideo z wycieczki, nagrania naszego przejazdu motocyklem po drodze może również posłużyć do analizy naszych błędów podczas jazdy na jednośladzie zarówno po drogach miejskich, jak i torach motocyklowych, oraz co najbardziej istotne nagranie z kamery sportowej może posłużyć jako dowód podczas zdarzeń drogowych takich jak wymuszenie czy wypadek.

  Cechy motocyklowych kamer sportowych

  Mały rozmiarkamery sportowe przeznaczone dla motocyklistów cechuje niewielki rozmiar oraz niska waga. Co umożliwia zamontowanie kamery na kasku motocyklowym oraz komfortowe podróżowanie jednośladem. Jednocześnie zostały zaprojektowane w ten sposób, aby ich obsługa była wygodna i szybka.

  Wysoka jakość nagrywania wszystkie oferowane przez nas kamery sportowe nagrywają w najwyższej aktualnie rozdzielczości 4K, a motocyklowe rejestratory wideo zapisują filmy w wysokiej jakości Full HD. Dzięki wysokiej jakości wideo możesz sam tworzyć profesjonalne ujęcia kamerą motocyklową.

  Łatwy montaż — urządzenia służące motocyklistom do nagrywania filmów cechują się szybką możliwością montażu, a także demontażu kamery z motocykla lub kasku. Mocowane są one przy pomocy dedykowanych uchwytów przyklejanych niezwykle mocną taśmą 3M. Uchwyty mocujące do kamer motocyklowych można dowolnie modyfikować, a wszystkie dodatkowe elementy są w ofercie sklepu Moto — Point.

  Uniwersalność — istotne jest, że używanie kamery motocyklowej nie ogranicza nas jedynie do rejestrowania filmów z jazdy motocyklem. Kamerkę bez problemu możemy używać w wielu innych sytuacjach np. podczas jazdy samochodem. Kamerę sportową możemy również umieścić w selfie stick lub gimbalu i nagrywać wideo za ich pomocą.

  Gadżety — Kamery sportowe wykorzystywane cenione są przez motocyklistów również z powodu dużej dostępności dodatkowych akcesoriów, które umożliwiają jeszcze łatwiejszą i wygodniejszą obsługę czy też dłuższą możliwość użytkowania. W Moto — Point znajdziesz akcesoria do kamer motocyklowych takie jak: zegarek z pilotem (np. kamera SJCAM) podwójne ładowarki do baterii, baterie oraz monopod z pilotem do kamery sportowej.

  Najlepsze kamery motocyklowe

  W ofercie sklepu z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi Moto — Point znajdziesz sportowe kamery na motor, wideo rejestratory oraz akcesoria do kamer SJCAM, H5+, H7+, MIDLAND, a także TOMTOM.

  Więcej
  Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
  Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

  Śledź nas na Facebooku