Rękawice sportowe damskie

Producenci

  • PRZESYŁKA KURIERSKA
  • Szybka i bezpieczna płatność
  • E-raty

  Kup na raty

  Rękawice sportowe damskie Jest 6 produktów.

  Damskie motocyklowe rękawice sportowe dedykowane najbardziej wymagającym motocyklistkom

  Podczas projektowania rękawic do jazdy sportowej dla kobiet producenci skupiają się na umiejscowieniu w nich jak największej ilości protektorów, wzmocnień oraz ochraniaczy. Ich głównym celem jest zmaksymalizowanie bezpieczeństwa motocyklistki podczas potencj...

  Damskie motocyklowe rękawice sportowe dedykowane najbardziej wymagającym motocyklistkom

  Podczas projektowania rękawic do jazdy sportowej dla kobiet producenci skupiają się na umiejscowieniu w nich jak największej ilości protektorów, wzmocnień oraz ochraniaczy. Ich głównym celem jest zmaksymalizowanie bezpieczeństwa motocyklistki podczas potencjalnego zdarzenia drogowego.

  Rękawice motocyklowe dla kobiet najwyższej jakości

  Do produkcji rękawic sportowych wykorzystywane są skóry najwyższej jakości, cechujące się wysoką odpornością na ścieranie, otarcia, uderzenia, rozerwanie, a także pęknięcia. Posiadamy w swojej ofercie modele wykonane z perforowanej skóry bydlęcej (cechującej się niezwykłą wytrzymałością), koźlej (cechująca się dużą wytrzymałością, a także delikatnością) oraz kangura (cechuje ją komfort, wygoda oraz wytrzymałość). Dobre rękawice motocyklowe wyposażone są w protektory chroniące: kostki, ścięgna, palce, a także nadgarstki. Posiadają również dodatkowe wzmocnienia oraz przeszycia w miejscach, które są najbardziej narażone podczas kontaktu z asfaltem. Powinniśmy zwrócić również uwagę czy zastosowane wzmocnienia oraz protektory mają certyfikat bezpieczeństwa.

  Odpowiedni rozmiar damskich rękawic

  Rękawice dopasowują się do naszej dłoni, stają się tak zwaną drugą skóra. Jednak, aby to nastąpiło najpierw musimy dobrać odpowiedni rozmiar, gdyż za małe mogą powodować dyskomfort a także zmniejszenie ochrony, zaś zbyt duże rękawice mogą spaść nam z dłoni, a także utrudniać komfortowe prowadzenie motocykla. Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze pasującego rozmiaru zapraszamy do sklepu motocyklowego Moto-Point, gdzie nasi specjaliści chętnie Ci doradzą.

  Różnorodność rękawic do jazdy motocyklem

  Producenci rękawic motocyklowych cały czas podążają za aktualnymi trendami, co jakiś czas zaskakują nas kolejnymi nowościami na rynku. Wiemy, że poza poczuciem bezpieczeństwa, a także komfortu na motocyklu każda motocyklistka chce również dobrze wyglądać. Gwarantujemy, że w sklepie z odzieżą motocyklową Moto-Point dobierzemy rękawiczki do jazdy motocyklem pasujące do twojego kombinezonu, butów oraz kasku motocyklowego spełniające wszystkie twoje wymagania.

  Sprawdzeni producenci

  W sklepie z ubraniami i akcesoriami motocyklowymi Moto-Point od lat stawiamy na jakość. Starannie dobieramy partnerów biznesowych. Znajdziesz u nas sprawdzone oraz polecane przez motocyklistów marki odzieży motocyklowej: Held, Shima, Spidi, Buse.

  Więcej
  Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
  Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

  Śledź nas na Facebooku