Kufry motocyklowe

Producenci

  • PRZESYŁKA KURIERSKA
  • Szybka i bezpieczna płatność
  • E-raty

  Kup na raty

  Kufry motocyklowe Jest 2 produktów.

  Dodatkowe wyposażenie motocykla - kufry i torby centralne

  Każdy, kto posiada motocykl, doskonale zdaje sobie sprawę, jak ciężkie jest przewiezienie jakiegokolwiek bagażu na jednośladzie. Idealnym rozwiązaniem tego problemu okazać się może kufer centralny, który wbrew temu, co sugeruje nazwa, montujemy za pomocą specjalnego stelażu w tylnej częś...

  Dodatkowe wyposażenie motocykla - kufry i torby centralne

  Każdy, kto posiada motocykl, doskonale zdaje sobie sprawę, jak ciężkie jest przewiezienie jakiegokolwiek bagażu na jednośladzie. Idealnym rozwiązaniem tego problemu okazać się może kufer centralny, który wbrew temu, co sugeruje nazwa, montujemy za pomocą specjalnego stelażu w tylnej części motocykla. Takie rozwiązanie pozwala w bezpieczny sposób przewieźć ładunek sporej wielkości. Bez względu na to, czy lubisz dalekie wycieczki, czy swoim jednośladem podróżujesz głównie po mieście, kufer centralny jest wyjątkowo przydatny i znacząco ułatwia życie motocyklisty.

  Zastosowanie centralnego kufra motocyklowego

  Montaż kufra na naszym motocyklu umożliwia nam przewiezienie między innymi: zakupów ze sklepu do domu, podręcznych przedmiotów przydatnych w trasie, które nie mieszczą się w kieszeniach odzieży motocyklowej, oraz co najważniejsze możemy w nim bezpiecznie schować kask motocyklowy podczas postoju, eliminując w ten sposób obowiązek noszenia go ze sobą. Jeżeli zaś wybierasz się w dłuższą trasę bądź kilkudniową wycieczkę motocyklową kufer centralny będzie idealnym uzupełnieniem motocyklowych kufrów bocznych, które w połączeniu tworzą imponującą pojemność bagażową.

  Zalety kufra centralnego

  • Różne rozmiary dające możliwość dopasowania wielkości kufra do potrzeb motocyklisty
  • Idealne ułożenie środka ciężkości bagażu ma szczególne znaczenie podczas prowadzenia motocykla. Nieodpowiednie jej rozłożenie np. dociążenie motocykla za pomocą kufra bocznego tylko z jednej strony znacząco wpłynie na prowadzenie motocykla, o czym przekonamy się już podczas pokonywania pierwszych zakrętów, zmuszając motocyklistę do wymuszonej, nienaturalnej techniki oraz powodując uczucie walki z motocyklem. Kufer montowany centralnie eliminuje ten problem w całości, nie wpływając w żaden sposób na przesunięcie środka ciężkości jednośladu.
  • Wodoszczelność, dająca możliwość przewożenia bagażu motocyklem nawet podczas jazdy w deszczu bez obaw o przemoczenie.
  • Zamek z możliwością zamknięcia na klucz, umożliwiający pozostawienie np.: kasku podczas postoju motocykla, który minimalizuje ryzyko kradzieży.


  W ofercie sklepu z odzieżą motocyklową z siedzibą we Wrocławiu Moto-Point znajdziesz kufry renomowanych producentów znanych i wybieranych przez motocyklistów z całego świata np. OgioQ-Bag. W razie pytań zapraszamy do kontaktu drogą mailową, telefoniczną, poprzez media społecznościowe oraz osobistego z naszymi doradcami, którzy pomogą w wyborze odpowiedniego bagażu motocyklowego.

  Więcej
  Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
  Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

  Śledź nas na Facebooku