Tankbag

Producenci

  • PRZESYŁKA KURIERSKA
  • Szybka i bezpieczna płatność
  • E-raty

  Kup na raty

  Tankbag Jest 11 produktów.

  Tankbang - rozwiązanie idealne dla wszystkich motocyklistów.

  Tankbag motocyklowy będzie idealnym rozwiązaniem zarówno dla motocyklistów jeżdżących na długie wycieczki motocyklowe, jak i tych podróżujących jednośladem na co dzień np. do pracy. Może być uzupełnieniem sakw i kufrów motocyklowych będąc niezbędnikiem najbardziej przydatnych przedmio...

  Tankbang - rozwiązanie idealne dla wszystkich motocyklistów.

  Tankbag motocyklowy będzie idealnym rozwiązaniem zarówno dla motocyklistów jeżdżących na długie wycieczki motocyklowe, jak i tych podróżujących jednośladem na co dzień np. do pracy. Może być uzupełnieniem sakw i kufrów motocyklowych będąc niezbędnikiem najbardziej przydatnych przedmiotów w podróży, a także miejscem, w którym schowasz drobne zakupy i pozwoli na bezpiecznie dowiezienie go do domu.

  W ofercie Moto-Point znajdziesz torby na bak motocyklowy renomowanej firmy Q-BAG o różnych pojemnościach zaczynających się od 3 l, a kończąc aż na 35 l wyposażone w wodoodporne pokrowce, które pozwolą na jazdę nawet w czasie deszczu.

  Systemy mocowań tankbagów

  Taśmy/ pasy — Sposób polega na zamocowaniu torby na baku za pomocą specjalnych, wytrzymałych pasów pod bakiem oraz do kierownicy naszego motocykla. Jest to bezpieczne połączenie, które zapięte w odpowiedni sposób w żaden sposób nie wpływa na komfort prowadzenia, a także uniemożliwia zsunięcie się tankbaga z jednośladu w trakcie jazdy.

  Magnes — Ten rodzaj tankbagów posiada wszyty magnes, który idealnie sprawdzi się na motocyklach posiadających metalowe baki paliwa. Torba na bak z magnesem posiada również dodatkowe pasy pozwalające na dodatkowe zabezpieczenie w postaci pasów lub taśm, jednak korzystanie z nich nie jest konieczne. Dzięki dobremu przyleganiu do baku oraz mocnym magnesem nie musisz obawiać się, że tankbag spadnie Ci z motocykla w czasie jazdy.

  Cechy torby na bak motocyklowy

  • Różne pojemności pozwalające dopasować wielkość torby do aktualnych potrzeb motocyklisty

  • Zabezpieczenia zamka uniemożliwiające otworzenie tankbagu się podczas prowadzenia motocykla.

  • Wodoodporny pokrowiec

  • Przeźroczyste okienko pozwalające na przewóz mapy czy smartfona

  • Część modeli ma możliwość regulacji pojemności

  • Mocowanie za pomocą pasów lub magnesów do baku motocykla

  • Część modeli ma możliwość użycia jako plecaka, lub torby na ramię.

  Szeroka oferta bagażu motocyklowego

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pozostałą ofertą sklepu z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi Moto-Point z kategorii bagaż motocyklowy. Poza tankbagami motocyklowymi oferujemy również: plecaki, role, torby, kufry, sakwy oraz inne elementy bagażu do twojego motocykla.

  Więcej
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

  Śledź nas na Facebooku