Jednoczęściowe kombinezony motocyklowe damskie

Producenci

  • PRZESYŁKA KURIERSKA
  • Szybka i bezpieczna płatność
  • E-raty

  Kup na raty

  Jednoczęściowe kombinezony motocyklowe damskie Jest 3 produktów.

  Damski kombinezon motocyklowy to rodzaj odzieży motocyklowej projektowany z myślą o szybkiej wyczynowej jeździe jednośladem, w zdecydowanej przewadze wybierany jest przez motocyklistki aktywnie jeżdżące po torze. Poza rasowym charakterem jest to swego rodzaju zbroja, która ma chronić motocyklistę w razie wypadku.

  Czym wyróżnia się kombinezon je...

  Damski kombinezon motocyklowy to rodzaj odzieży motocyklowej projektowany z myślą o szybkiej wyczynowej jeździe jednośladem, w zdecydowanej przewadze wybierany jest przez motocyklistki aktywnie jeżdżące po torze. Poza rasowym charakterem jest to swego rodzaju zbroja, która ma chronić motocyklistę w razie wypadku.

  Czym wyróżnia się kombinezon jednoczęściowy?

  Sportowy kombinezon motocyklowy dla kobiet składa się kurtki oraz spodni, które są połączone ze sobą w sposób stały zapinane na jeden suwak umieszczony z przodu. Ten typ damskiej odzieży motocyklowej ma w pierwszej kolejności zmaksymalizować bezpieczeństwo motocyklistki, specjalnie wyprofilowany krój ma za zadanie poprawić pozycję za kierownicą, a także aerodynamikę w trakcie podróżowania motocyklem. Jednoczęściowy kombinezon motocyklowy aktualnie uznawany jest za najbezpieczniejszy rodzaj odzieży motocyklowej dostępny na rynku zarówno w wersji dla kobiet, jak i tej przeznaczonej dla mężczyzn.

  Na co zwrócić uwagę wybierając kombinezon motocyklowy

  Protektory oraz ochraniacze — ważne jest, aby posiadały certyfikat potwierdzający spełnianie norm bezpieczeństwa. Damski kombinezon powinien być wyposażony w: protektory bar­ków, łokci, kolan, ple­ców oraz bio­der z możliwością wyjęcia ich np. w celu wyczyszczenia.

  Garb — Ma dwa główne zadania. Po pierwsze aerodynamika - po położeniu się przez motocyklistkę na baku motocykla jego zadaniem jest poprawienie przepływu powietrza od kasku do pleców, zmniejszając opory oraz zawirowania powietrza. Po drugie bezpieczeństwo- w razie upadku na plecy garb pochłania część energii powstałej w momencie wypadku, a także przy uderzeniu nie pozwala na nadmierne wyrzucenie głowy w tył, sprawiając, że kask motocyklowy zaprze się o garb na naszych plecach.

  Rozmiar - Bardzo rzadko poruszana, jednak bardzo istotna kwestia. Jedynie idealnie dobrany do ciała motocyklistki kombinezon będzie spełniał swoje funkcje w 100%. Należy jednak pamiętać, że skóra w trakcie użytkowania ulega rozciągnięciu.

  Elastyczne wstawki - pozwalają na idealne dopasowanie kombinezonu oraz pozwalają na wygodne poruszanie się, a także, poprawiają komfort prowadzenia motocykla.

  Szwy - Motocyklistka podczas wyboru jednoczęściowego kombinezonu na motocykl powinna zwrócić uwagę, aby szwy wykonane były z nici wysokiej jakości, a w miejscach najbardziej newralgicznych powinny być one podwójne, a nawet potrójne w celu wyeliminowania możliwości rozerwania się kombinezonu.

  Oferta sprawdzonych producentów

  W sklepie motocyklowym Moto-Point z oddziałem we Wrocławiu każda motocyklistka znajdzie kombinezon motocyklowy dla siebie, który w 100% spełni jej oczekiwania. Nasi doświadczeni sprzedawcy chętnie pomogą Ci w dobrać idealny rozmiar oraz przedstawią cechy konkretnych modeli. Posiadamy w swojej ofercie damskie kombinezony motocyklowe między innymi SPIDI oraz SHIMA.

  W naszym sklepie motocyklowym ubierzesz się od stóp do głów, serdecznie zapraszamy do zapoznania się również z pozostałymi kategoriami w naszym sklepie, gdzie np. znajdziesz: kaski, buty motocyklowe, rękawice do jazdy motocyklem, kamizelki powietrzne i wiele innych elementów odzieży motocyklowej, a także akcesoriów do twojego motocykla.

  Więcej
  Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
  Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

  Śledź nas na Facebooku