Chemia motocyklowa

Producenci

  • PRZESYŁKA KURIERSKA
  • Szybka i bezpieczna płatność
  • E-raty

  Kup na raty

  Chemia motocyklowa Jest 67 produktów.

  Zróżnicowana i kompleksowa oferta chemii motocyklowej

  Własny motocykl to dla wielu jego posiadaczy nie tylko wygodny i szybki środek transportu, ale również pasja, której warto oddawać się z pełnym zaangażowaniem. Dla wszystkich hobbystów jednośladów przygotowaliśmy zatem niezwykle bogaty asortyment produktów, umożliwiających zadbanie o każdy, ...

  Zróżnicowana i kompleksowa oferta chemii motocyklowej

  Własny motocykl to dla wielu jego posiadaczy nie tylko wygodny i szybki środek transportu, ale również pasja, której warto oddawać się z pełnym zaangażowaniem. Dla wszystkich hobbystów jednośladów przygotowaliśmy zatem niezwykle bogaty asortyment produktów, umożliwiających zadbanie o każdy, nawet najmniejszy detal swojego pojazdu. Wśród dostępnych w naszym sklepie propozycji chemii motocyklowej odnajdziesz zatem m.in.:

  •    spray'e do czyszczenia łańcuchów oraz usuwania smaru,

  •    środki do czyszczenia tarcz hamulcowych,

  •    wykonane z mikrofibry ściereczki polerskie i gąbki,

  •    szczotki specjalistycznego oraz uniwersalnego przeznaczenia - występujące pojedynczo lub w zróżnicowanych zestawach,

  •    preparaty odrdzewiające oraz ochronne,

  •    pasty polerskie,

  •    środki do ochrony skóry oraz tkanin,

  •    chemię motocyklową do czyszczenia karoserii,

  •    produkty do higieny kasków,

  •    rękawice i fartuchy do prac serwisowych.

  W ramach niniejszej kategorii do Twojej dyspozycji oddajemy także szeroki wachlarz preparatów dedykowanych nie tyle pojazdom, co samym ich użytkownikom. Wśród nich odnajdziesz np. oliwki do masażu pomagające odzyskać formę po intensywnym wysiłku fizycznym, kremy rozgrzewające i redukujące ilość produkowanego w mięśniach kwasu mlekowego, czy też balsamy i kremy stosowane przed oraz po goleniu.

  W sklepie motocyklowym MOTO-POINT znajdziesz wysokiej jakości chemię motocyklową w przystępnych cenach.

  Działając na rynku od wielu lat doskonale rozumiemy potrzeby i oczekiwania konsumentów z naszej branży. Kluczem do uzyskania satysfakcji klienta jest oferowanie produktów odznaczających się optymalnymi właściwościami wytrzymałościowymi oraz użytkowymi, niebędących jednocześnie dużym obciążeniem dla portfela. W myśl tej zasady, dobierając ofertę naszej firmy, sięgamy wyłącznie po wyroby testowane i sprawdzone przez nasz zespół oraz pochodzące wyłącznie od powszechnie cenionych producentów, takich jak m.in. Spidi, S100, BEL-RAY, Motul czy też brytyjski Muc-Off.

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bardziej szczegółowymi informacjami na temat chemii motocyklowej dostępnej w naszej ofercie.

  Więcej

  Podkategorie

  • Smary

   Systematyczne dbanie o motocykl jako podstawowy element zadań motocyklisty

   Posiadanie motocykla to ogromna przyjemność i radość z podróżowania. Jednak, aby komfort jazdy motocyklisty, oraz poziom sprawności naszego jednośladu był niezmiennie na tym samym poziomie, musimy systematycznie o niego dbać. Jeżeli nie posiadamy specjalnych umiejętności wykonanie części czynności będziemy musieli powierzyć profesjonaliście, z częścią natomiast bez najmniejszego problemu poradzimy sobie bez niczyjej pomocy ani specjalistycznych narzędzi. Między innymi jedną z takich właśnie czynności wykonywanych przez motocyklistę jest systematyczne smarowanie łańcucha w motocyklu.

   Jak więc smarować łańcuch motocyklowy?

   Przed przystąpieniem do nałożenia nowej warstwy smaru na łańcuch motocyklowy należy najpierw oczyścić go ze starej, zalegającej i brudnej warstwy. W tym celu polecamy zapoznanie się z ofertą Moto — Point z kategorii chemia motocyklowa, gdzie znajdziesz specjalne spraye do czyszczenia łańcucha, np. Muc — Off, które w łatwy i szybki sposób pozwolą pozbyć się starej, zalegającej warstwy smaru jednocześnie nie wpływając w żaden sposób na pracę naszego łańcucha. Do szybkiego oraz wygodniejszego czyszczenia możemy użyć specjalnej, dedykowanej w tym celu szczotki.

   Kiedy pierwszy krok mamy już za sobą możemy przejść do najważniejszego zadania — smarowania. W Moto — Point znajdziesz smary do łańcucha w postaci sprayu, który pozwala na szybkie oraz dokładne pokrycie łańcucha środkiem smarującym. Ważne jest, aby po zakończeniu smarowania nie ruszać motocyklem bezpośrednio w drogę, należy odczekać jakiś czas, zazwyczaj wystarczy kilkanaście minut, gdyż rozpuszczalnik, który dodawany jest do smaru w celu dokładniejszego pokrycia łańcucha, musi odparować. W przeciwnym razie środek smarujący może zostać „rozrzucony” na ubranie motocyklisty, a także co bardziej niebezpieczne tylne koło jednośladu.

   Bogata oferta chemii motocyklowej w Moto — Point

   W sklepie z odzieżą oraz akcesoriami motocyklowymi Moto — Point znajdziesz niezwykle szeroką ofertę chemii motocyklowej niezbędnej do prawidłowej pielęgnacji oraz konserwacji jednośladu. Na półkach naszego sklepu znajdziesz światowej klasy producentów między innymi: Muc — Off, Bel — Ray, S100 i wiele, wiele innych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu, gdzie znajdą Państwo niezbędne elementy zarówno dla motocyklisty, jak i jego motocykla. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy serdecznie do kontaktu za pośrednictwem e — maila, telefonicznym lub poprzez nasze media społecznościowe.

  • Pielęgnacja kasku

   Kask motocyklowy to najważniejszy element każdego motocyklisty

   Co istotne jest również jedynym zabezpieczeniem motocyklisty wymaganym przez przepisy Polskiego kodeksu drogowego. Aby przez długi czas w pełni cieszyć kaskiem motocyklowym, motocyklista powinien regularnie, przynajmniej kilka razy w roku czyścić oraz konserwować go przy użyciu specjalnej, dedykowanej celu chemii motocyklowej.

   Jak czyścić kask motocyklowy?

   Aby prawidłowo i w bezpieczny sposób wyczyścić kask motocyklowy motocykliście nie jest potrzebna wiedza serwisowa ani wizyta w serwisie producenta kasku. Wystarczy cierpliwość oraz zaangażowanie a wszystkie czynności związane z czyszczeniem, oraz konserwacją można wykonać samodzielnie w domowym zaciszu.

   W celu dokładnego wyczyszczenia kasku przydatne okażą się produkty takie jak: odświeżająca pianka do kasku, środek do czyszczenia wizjerów, środek do czyszczenia kasku, ściereczka z mikrofibry, a także środek do czyszczenia wnętrza kasku, pomocna okaże się również szczoteczka do zębów o miękkim włosie oraz patyczki do uszu.

   Jeżeli nie mamy możliwości wyczyszczenia kasku specjalnymi środkami, pod żadnym pozorem nie używajmy w tym celu środków czyszczących zawierających alkohol np.płynu do szyb. Unikać należy również płynu do naczyń, gdyż skład tych preparatów wywierać niszczący wpływ na powłokę skorupy oraz wizjera w kasku. W kryzysowej sytuacji lepiej skorzystać z letniej wody oraz miękkiej ściereczki.

   Kiedy wyposażymy się we wszystkie niezbędne elementy, możemy przystąpić do pracy. Aby dokładnie wyczyścić kask, a także sam wizjer radzimy go zdemontować. Kolejnym krokiem jest spryskanie skorupy środkiem do czyszczenia kasku, następnie należy odczekać kilka minut, aby preparat mógł zadziałać, kiedy to nastąpi, należy ściereczką wyczyścić oraz wytrzeć kask do sucha. Z wizjerem należy postąpić tak samo, jednak jeżeli wizjer wyposażony jest w pinlock należy go wcześniej zdjąć, ponieważ środki czyszczące mogą mu zaszkodzić. Pinlock należy umyć letnią wodą i wytrzeć delikatną ściereczką.

   Następnym krokiem będzie wyczyszczenie wlotów powietrza i innych elementów ruchomych skorupy naszego kasku. W tym celu przydać mogą nam się wspomniane wyżej patyczki do uszu oraz szczoteczka, które umożliwią dokładne wyczyszczenie wszystkich zakamarków.

   Wyściółkę kasku również można wyczyścić

   Motocykliści, których kaski posiadają wyciąganą wyściółkę, będą mieli nieco łatwiejsze zadanie, gdyż bez większego problemu mogą ją wypiąć z zatrzasków, wyjąć i ręcznie wyprać w ciepłej wodzie z dodatkiem delikatnego, neutralnego dla skóry środka piorącego. Piorąc ręcznie, mamy pewność, że żaden z elementów nie ulegnie uszkodzeniu mechanicznemu. Jeżeli wyściółka kasku nie ma możliwości demontażu po wypraniu jej należy pozostawić kask do dokładnego wyschnięcia co wiąże się z brakiem możliwości korzystania z niego nawet przez dwa kolejne dni. Alternatywą może okazać się środek do czyszczenia wnętrza kasku, który skutecznie usuwa kurz, lakier, żel do włosów i pot bez konieczności używania wody.

   W Moto-Point znajdziesz środki ułatwiające zachowanie świeżości i dobrego wyglądu twojego kasku przez długi okres. Posiadamy w swojej ofercie produkty takich producentów jak: Muc-Off, S100, Motul.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 12 z 67 elementów
  Pokazuje 1 - 12 z 67 elementów

  Śledź nas na Facebooku