Odzież motocyklowa

Producenci

 • PRZESYŁKA KURIERSKA
 • Szybka i bezpieczna płatność
 • E-raty

Odzież motocyklowa Jest 549 produktów.

Odzież motocyklowa dla kobiet i mężczyzn

Na ofertę Moto-Point składają się elementy ubioru motocyklistów każdej płci! Posiadamy kurtki, spodnie, rękawice, a nawet całe kombinezony dostosowane do sylwetek mężczyzn oraz kobiet. Wszystkie modele różnią się między sobą kolorystyką, użytymi materiałami (głównie skóra i specjalistyczne tkaniny), rozmi...

Odzież motocyklowa dla kobiet i mężczyzn

Na ofertę Moto-Point składają się elementy ubioru motocyklistów każdej płci! Posiadamy kurtki, spodnie, rękawice, a nawet całe kombinezony dostosowane do sylwetek mężczyzn oraz kobiet. Wszystkie modele różnią się między sobą kolorystyką, użytymi materiałami (głównie skóra i specjalistyczne tkaniny), rozmiarami czy przeznaczeniem. Odzież motocyklowa zapewnia odpowiedni poziom ochrony przed czynnikami atmosferycznymi oraz urazami mechanicznymi. W ten sposób nawet najbardziej ekstremalna jazda staje się znacząco bezpieczniejsza.

Do zalet udostępnianych przez nas strojów do jazdy motocyklem należy jeszcze zaliczyć unikatową estetykę. Ubrania wyróżniają się modnym krojem oraz atrakcyjnym wzornictwem, dzięki czemu można podróżować (lub uprawiać sport) z prawdziwą klasą. Różnorodność modeli pozwala łatwo dostosować odzież do własnego stylu.

Najlepsi producenci odzieży motocyklowej

Motocykliści muszą mieć pewność, że kupowane przez nich ubrania są w stanie wytrzymać szybko zmieniające się warunki na trasie. A więc wysokogatunkowe materiały i wygodny projekt liczą się ponad wszystko. Dlatego też zdecydowaliśmy się rozpowszechnianie odzieży motocyklowej światowej klasy. Znajdziecie u nas marki znane ze swojej dbałości o szczegóły oraz dostosowania projektów do wymagań motocyklistów. Wśród producentów znajdują się m.in. Spidi, Trilobite, Shima, Brubeck, Buse, LucZyn czy Held.

Moto-Point oferuje wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Udostępniane marki należą do ścisłej światowej czołówki producentów ubrań motocyklowych. Popularność zyskały dzięki solidności swoich wyrobów i wygodzie, jakie one zapewniają. Zakup ubioru od znanego wytwórcy to gwarancja długoletniego użytkowania, a także komfortu jazdy.

Ochrona twarzy podczas pokonywania trasy

Przez brak osłon wbudowanych w jednoślad, osiągnięcie nawet nieznacznej prędkości przy brzydkiej pogodzie bywa kłopotliwe. Oczywiście problem w pewnym stopniu rozwiązuje kask, ale nie jest on w stanie zapewnić tak dobrej ochrony, jak inne elementy odzieży motocyklowej. W związku z tym proponujemy zaopatrzenie się w ubiór zabezpieczający przed pogodą niezależnie od typu wykorzystywanego kasku.

Kominiarka bawełniana będzie nas grzać i chronić przed wiatrem.

Kominiarka termoaktywna odprowadzać pot w ciepłe dni, oddawać ciepło na zewnątrz i zabezpieczać przed jego utratą w zimie plus ochrona przed przewianiem.

Kominiarka cooler ma za zadanie chłodzić, odprowadzać ciepło i pot na zewnątrz a poprzez zastosowanie jonów srebra zabijać bakterie i eliminować przykry zapach.

Zwiększenie widoczności na drodze

Bezpieczeństwo to podstawa jazdy każdym pojazdem. Przed wyruszeniem w drogę należy wziąć pod uwagę także własną widoczność. Im lepiej widoczny jest motocyklista, tym mniejsza szansa na uczestnictwo w wypadku. Odzież motocyklowa powinna być więc uzupełniona o certyfikowane kamizelki, zaprojektowane specjalnie do tego użytku. Posiadamy je w naszym asortymencie. Oprócz tego proponujemy kamizelki z poduszką powietrzną, które również zwiększają widoczność motocyklisty.

Stroje na gorące oraz chłodne dni

W zależności od modelu, odzież z naszego sklepu nadaje się do użytkowania zarówno latem, jak i zimą. Cieplejsze wersje można zresztą używać także podczas jazdy nocą, gdy temperatura spada. Aby lepiej przygotować się do trasy, można też skorzystać z oferty ubrań przeciwdeszczowych – kurtek, spodni, rękawic oraz butów.

Luźniejszy styl na gorące dni zapewnią koszulki i bluzy motocyklowe. Posiadamy wersje z ciekawym nadrukiem – damskie oraz męskie. Tworzone w całości z bawełny.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem konkretnego modelu, to służymy fachowym doradztwem. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Wasze pytania dotyczące odzieży motocyklowej.

Więcej

Podkategorie

 • Odzież motocyklowa damska

  Odzież motocyklowa dla kobiet

  W sklepie motocyklowym Moto-Point doskonale zdajemy sobie sprawę, że motocyklem podróżują nie tylko mężczyźni lecz również kobiety. Wiemy jakimi potrzebami podczas wyboru odzieży motocyklowej kieruje się motocyklistka, dlatego posiadamy kolekcję LEJDIS dostosowaną do drobnej kobiecej sylwetki. Na ofertę naszego sklepu motocyklowego składają się:

  • Kurtki motocyklowe damskie
  • Spodnie motocyklowe damskie
  • Rękawice motocyklowe damskie
  • Kombinezony motocyklowe damskie
  • Damskie buty motocyklowe
  • Oraz wiele innych produktów takich jak: ochraniacze, kaski czy kamizelki powietrzne

  Rodzaje damskiej odzieży na motocykl

  Poszczególne modele damskiej odzieży różnią się od siebie kolorem, użytym materiałem (na przykład skóra czy lub materiały tekstylne) czy też zastosowanymi materiałami w zależności od przeznaczenia. W naszym sklepie posiadamy odzież na motocykl o różnym przeznaczeniu (między innymi: damską odzież tekstylną, motocyklowe kombinezony skórzane), dostępną w pełnej rozmiarówce.

  Bezpieczeństwo na motocyklu

  Oferta skierowana dla kobiet charakteryzuje się gwarancją bezpieczeństwa poprzez zastosowanie najwyższej klasy jakości materiałów odpornych na ścieranie, zadrapania czy rozdarcia zachowując przy tym kobiece kształty bez zaburzania sylwetki. Producenci w oferowanych przez siebie odzieży do jazdy motocyklem umieszczają w miejscach, w których nasze ciało jest najbardziej narażone podczas upadku dodatkowe wzmocnienia, protektory i slidery. Damska odzież motocyklowa zapewnia ochronę przed czynnikami atmosferycznymi takimi jak wiatr czy deszcz jednocześnie nie krępując ruchów oraz nie wpływając na komfort podróży.

  Firmy, które produkują damskie ubrania na motocykl wiedzą jak ważne dla kobiet są kwestie estetyczne, dlatego przykładają ogromną uwagę do różnorodności swojej oferty, aby każda kobieta znalazła krój, a także wzór odpowiedni dla siebie.

  Na co jeszcze warto zwrócić uwagę podczas kompletowania ubioru na motocykl?

  Odzież termoaktywna - W ciepłe dni będzie odprowadzać ciepło oraz pot na zewnątrz co przyda nam się chociażby podczas postoju na światłach stojąc w pełnym słońcu ubranym w kombinezon motocyklowy. W chłodniejsze zaś będzie działała odwrotnie zatrzymując ciepło wewnątrz zmniejszając odczuwanie zimna podczas jazdy motocyklem.

  Kamizelka odblaskowa - jest ważnym wyposażeniem, założona na kurtkę czy kombinezon motocyklowy znacznie zwiększy naszą widoczność na drodze poprawiając istotnie wpływając na poprawę naszego bezpieczeństwa podczas jazdy jednośladem, awarii na poboczu czy też postoju po zmroku w ruchliwym miejscu.

  Sprawdzeni i renomowani producenci odzieży motocyklowej

  W naszym sklepie z odzieżą motocyklową gwarantem jest jakość. Posiadamy produkty jedynie sprawdzonych i renomowanych marek, które cenią sobie motocykliści z całego świata, między innymi będzie to: BUSE, SPIDI, SHIMA, BRUBECK, HELD CZY TRILOBITE.

 • Odzież motocyklowa męska
 • Kominiarki, maski,...

  Komi­niarka moto­cy­klowa powinna być pod­sta­wo­wym wypo­sa­że­niem w ekwi­punku każ­dego moto­cy­kli­sty. W zim­niej­sze dni zało­żymy ją aby chro­nić naszą głowę i szyję przed bole­snym i uciąż­li­wym prze­wia­niem, zaś w cie­płe, let­nie dni będzie chro­nić nas przed prze­grza­niem, będzie rów­nież nie­za­stą­piona pod wzglę­dem higie­nicz­nym w trak­cie mie­rze­nia nowego kasku moto­cy­klo­wego w skle­pie. Kupu­jąc komi­niarkę powin­ni­śmy zwró­cić uwagę, aby była wyko­nana z oddy­cha­ją­cego, szyb­ko­sch­ną­cego mate­riału, szwy powinny być pła­skie, aby nie powo­do­wać nie­przy­jem­nego uci­sku głowy po ubra­niu na nią kasku. Alter­na­tywą dla komi­niarki moto­cy­klo­wej może oka­zać się maska, która świet­nie spraw­dza się przy kaskach otwar­tych, chro­niąc naszą twarz, szyję oraz kark przed szko­dli­wym dzia­ła­niem warun­ków atmos­fe­rycz­nych. Pod­czas jazdy w chłod­niej­sze, jesienne dni, naszym klien­tom pole­camy rów­nież ocie­pla­jący koł­nierz moto­cy­klowy wyko­nany z mięk­kiego, oddy­cha­ją­cego mate­riału, który zapew­nia ide­alne dopa­so­wa­nie się do skóry moto­cy­kli­sty, dzięki czemu możemy cał­ko­wi­cie wyklu­czyć dosta­wa­niem się wia­tru pod kurtkę moto­cy­klową. W ofer­cie sklepu Moto-Point znaj­dziesz komi­niarki, maski oraz koł­nierze moto­cy­klowe takich pro­du­cen­tów jak: BRUBECK czy SPIDI.  

 • Kamizelki odblaskowe

  Kami­zelka odbla­skowa jest dodat­ko­wym ele­men­tem naszej gar­de­roby, jed­nak są sytu­acje, kiedy jej posia­da­nie staje się obo­wiąz­kiem moto­cy­kli­sty. Kami­zelka poprzez zwięk­sze­nie naszej widocz­no­ści nawet z kil­ku­set metrów zna­cząco wpływa na poprawę naszego bez­pie­czeń­stwa pozwa­la­jąc innym użyt­kow­ni­kom ruchu na zauwa­że­nie nas i wyko­na­nie manewru wyprze­dza­nia lub wymi­ja­nia. Każ­dego dnia na dro­gach docho­dzi do ogrom­nej ilo­ści wypad­ków, któ­rym mogli­by­śmy zapo­biec poprzez zadba­nie o to aby­śmy byli na dro­dze dobrze widoczni, zwłasz­cza nocą na nie­oświe­tlo­nych dro­gach, pod­czas desz­czu, jazdy po zamglo­nych dro­gach lub pod­czas awa­rii. 

  Na co więc zwró­cić uwagę pod­czas wyboru kami­zelki na motocykl?
  W pierw­szej kolej­no­ści zwróćmy uwagę na NORMY.
  Kami­zelka powinna posia­dać znak EN471 gwa­ran­tu­jący speł­nia­nie norm w kwe­stii bez­pie­czeń­stwa.
  Kolejną kwe­stią jest odpo­wiedni roz­miar – kami­zelkę zakła­damy na naszą odzież moto­cy­klową np. kurtkę moto­cy­klową czy też kom­bi­ne­zon. W Moto-Point nasi doświad­czeni sprze­dawcy pomogą Ci dobrać roz­miar, który pod­czas jazdy na moto­cy­klu nie będzie w żaden spo­sób wyczu­walny dla jego kie­rowcy.
  Pro­du­cenci ofe­rują kami­zelki w jaskra­wych rzu­ca­ją­cych się w oczy kolo­rach.
  W ofer­cie sklepu z odzieżą moto­cy­klową Moto-Point znaj­dziesz kami­zelki odbla­skowe firmy SPIDI.

 • Odzież...

  Jeżeli zasta­na­wiasz się jak popra­wić kom­fort użyt­ko­wa­nia kom­bi­ne­zonu moto­cy­klo­wego pod­czas jazdy jed­no­śla­dem mamy dla Cie­bie roz­wią­za­nie ide­alne. Jest nim bie­li­zna ter­mo­ak­tywna, którą poko­chasz już od momentu zało­że­nia jej na ciało a z każ­dym prze­je­cha­nym kilo­me­trem miłość będzie się pogłę­biać, a w gło­wie powstaje pyta­nie: Dla­czego dopiero teraz się na nią zde­cy­do­wa­łem?

  Bie­li­znę dzie­limy na dwie główne kate­go­rie:

  Ter­miczna, któ­rej głów­nym zada­niem jest ochrona ciała przed zim­nem, wia­trem, desz­czem oraz sil­nym mro­zem. Motocyklową bie­li­znę ter­miczną wyko­nuje się z cie­płego, przy­jem­nego w dotyku mate­riału, który ide­al­nie dopa­so­wuje się do ciała moto­cy­kli­sty two­rząc dodat­kową war­stwę na skó­rze, jed­no­cze­śnie nie ogra­ni­cza­jąc w żaden spo­sób ruchów moto­cy­kli­sty. Bie­li­zna ter­miczna na motocykl ma za zada­nie izo­lo­wać kie­rowcę przed utratą cie­pła, więc nie zapewni odpo­wied­niego odpro­wa­dza­nia jego nadmiaru w cie­plej­sze dni, na które dużo bar­dziej spraw­dzi się kolejna grupa odzieży.

  Motocyklowa bielizna ter­mo­ak­tywna, czyli taka, która zna­ko­mi­cie będzie izo­lo­wać moto­cy­kli­stę przed chło­dem czy innymi czyn­ni­kami zewnętrz­nymi, jed­no­cze­śnie zapew­nia­jąc mu wen­ty­la­cję oraz odpro­wa­dza­nie wil­goci. Ten rodzaj odzieży termoaktywnej wska­zany jest przy spor­tach eks­tre­mal­nych świet­nie spraw­dza­jąc się nawet pod­czas dużej aktyw­no­ści fizycz­nej. Wyko­nana została z deli­kat­nych, miłych w dotyku mate­ria­łów, po zało­że­niu na ciało staje się prak­tycz­nie nie­wy­czu­walna pod kombinezonem motocyklowym.

  Coolery, czyli bie­li­zna motocyklowa, która zapro­jek­to­wana została do jazdy jednośladem w najcie­plej­sze dni roku. Poprzez zasto­so­wa­nie spe­cjal­nych mate­ria­łów, które ide­al­nie odpro­wa­dzają cie­pło oraz pot na zewnątrz oraz doda­tek jonów sre­bra, posia­da­ją­cych dzia­ła­nie anty­bak­te­ryjne, które hamują namna­ża­nie się bak­te­rii eli­mi­nu­jąc nie­przy­jemny zapach.

  Kiedy wybie­rzemy już, który rodzaj bie­li­zny termo będzie dla nas odpo­wiedni sta­niemy przed kolej­nym pyta­niem. Czym kie­ro­wać się pod­czas wyboru kon­kret­nego modelu motocyklowej odzieży ter­mo­ak­tyw­nej?

  W pierw­szej kolej­no­ści skupmy się na dobra­niu roz­miaru, w tej kwe­stii nie możemy pozwo­lić sobie nawet na naj­mniej­szy kom­pro­mis- bie­li­zna ter­mo­ak­tywna na motocykl musi być ide­al­nie dopa­so­wana do naszego ciała, w prze­ciw­nym wypadku nie będzie speł­niała w 100% swo­ich funk­cji. Kolejną rze­czą nad, którą powin­ni­śmy się zasta­no­wić, jest spo­sób w jaki chcemy bie­li­zny uży­wać, ponie­waż poszcze­gólne modele róż­nią się od sie­bie gru­bo­ścią oraz pozio­mem utrzy­my­wa­nego cie­pła. W skle­pie Moto-Point znaj­dziesz bie­li­znę ter­mo­ak­tywną firm: BRUBECK oraz SPIDI.

 • Odzież termoaktywna na...

  Jeżeli zasta­na­wiasz się jak popra­wić kom­fort użyt­ko­wa­nia kom­bi­ne­zonu moto­cy­klo­wego pod­czas jazdy jed­no­śla­dem mamy dla Cie­bie roz­wią­za­nie ide­alne. Jest nim bie­li­zna ter­mo­ak­tywna, którą poko­chasz już od momentu zało­że­nia jej na ciało a z każ­dym prze­je­cha­nym kilo­me­trem miłość będzie się pogłę­biać, a w gło­wie powstaje pyta­nie: Dla­czego dopiero teraz się na nią zde­cy­do­wa­łem?

  Bie­li­znę motocyklową dzie­limy na dwie główne kate­go­rie:

  Ter­miczna, któ­rej głów­nym zada­niem jest ochrona ciała przed zim­nem, wia­trem, desz­czem oraz sil­nym mro­zem. Bie­li­znę ter­miczną wyko­nuje się z cie­płego przy­jem­nego w dotyku mate­riału, który ide­al­nie dopa­so­wuje się do ciała moto­cy­kli­sty two­rząc dodat­kową war­stwę na skó­rze, jed­no­cze­śnie nie ogra­ni­cza­jąc w żaden spo­sób ruchów moto­cy­kli­sty. Bie­li­zna ter­miczna ma za zada­nie izo­lo­wać kie­rowcę moto­cy­kla przed utratą cie­pła, więc nie zapewni odpo­wied­niego odpro­wa­dza­nia jego nadmiaru w cie­plej­sze dni, na które dużo bar­dziej spraw­dzi się kolejna grupa odzieży.

  Ter­mo­ak­tywna, czyli bie­li­zna, która zna­ko­mi­cie będzie izo­lo­wać moto­cy­kli­stę przed chło­dem czy innymi czyn­ni­kami zewnętrz­nymi, jed­no­cze­śnie zapew­nia­jąc mu wen­ty­la­cję oraz odpro­wa­dza­nie wil­goci. Ten rodzaj bie­li­zny wska­zany jest przy spor­tach eks­tre­mal­nych świet­nie spraw­dza­jąc się nawet pod­czas dużej aktyw­no­ści fizycz­nej. Wyko­nana została z deli­kat­nych, miłych w dotyku mate­ria­łów, po zało­że­niu na ciało staje się prak­tycz­nie nie­wy­czu­walna dla moto­cy­kli­sty.

  Kiedy wybie­rzemy już, który rodzaj bie­li­zny termo będzie dla nas odpo­wiedni sta­niemy przed kolej­nym pyta­niem. Czym kie­ro­wać się pod­czas wyboru kon­kret­nego modelu odzieży ter­mo­ak­tyw­nej?

  Coolery, czyli bie­li­zna która zapro­jek­to­wana została do jazdy moto­cy­klem w najcie­plej­sze dni roku. Poprzez zasto­so­wa­nie spe­cjal­nych mate­ria­łów, które ide­al­nie odpro­wa­dzają cie­pło oraz pot na zewnątrz oraz doda­tek jonów sre­bra, posia­da­ją­cych dzia­ła­nie anty­bak­te­ryjne, które hamują namna­ża­nie się bak­te­rii eli­mi­nu­jąc nie­przy­jemny zapach.  W pierw­szej kolej­no­ści skupmy się na dobra­niu roz­miaru, w tej kwe­stii nie możemy pozwo­lić sobie nawet na naj­mniej­szy kom­pro­mis- bie­li­zna ter­mo­ak­tywna musi być ide­al­nie dopa­so­wana do naszego ciała, w prze­ciw­nym wypadku nie będzie speł­niała w 100% swo­ich funk­cji. Kolejną rze­czą nad, którą powin­ni­śmy się zasta­no­wić, jest spo­sób w jaki chcemy bie­li­zny uży­wać, ponie­waż poszcze­gólne modele róż­nią się od sie­bie gru­bo­ścią oraz pozio­mem utrzy­my­wa­nego cie­pła. W skle­pie Moto-Point znaj­dziesz bie­li­znę ter­mo­ak­tywną firm: BRUBECK oraz SPIDI.

 • Koszulki i bluzy...

  Moto­cy­klowi pasjo­naci lubią oka­zy­wać swoje hobby całemu światu na wszyst­kie moż­liwe spo­soby, a nie tylko pod­czas podró­żo­wa­nia jed­no­śla­dem. Są dumni ze swo­jej pasji, dla­tego pra­gną aby jej namiastka towa­rzy­szyła im w każ­dym momen­cie dnia. W Moto-Point znaj­dziesz koszulki oraz bluzy moto­cy­klowe, które będziesz mógł nosić jako ele­ment swo­jej gar­de­roby moto­cy­klowej np. pod kurtkę moto­cy­klową czy też kom­bi­ne­zon, ale rów­nież i codzien­nej, nazy­wa­nej przez nas żar­to­bli­wie „odzieżą cywilną”, gdyż ofe­ro­wane przez nasz sklep modele paso­wać będą do każ­dej sty­li­za­cji. Ciu­chy na motor, które ofe­ru­jemy cha­rak­te­ry­zują się naj­wyż­szą jako­ścią uży­tych pod­czas pro­duk­cji oddy­cha­ją­cych mate­ria­łów, trwa­ło­ścią oraz wyjąt­kową dba­ło­ścią o naj­mniej­sze detale. Odzież z moty­wami moto­cy­klo­wymi ide­al­nie spraw­dzi się rów­nież jako pomysł na pre­zent dla każ­dego moto­cy­kli­sty. W Moto-Point znaj­dziesz ciu­chy takich firm jak: LUCZYN, SHIMA czy też BUSE.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 549 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 549 elementów

Śledź nas na Facebooku